• minecraft server

REKLAM Play.Coleries.Com > 35 GB Ram | Günün 3 saati event! - /adakit - /adafly - /scmarket - /ihale - Sezon Sistemi İle Bedava Kredi! | YENİ GÜNCELLEME 1.2

Konu, 11 Eki 2019 tarihine kadar sabit.

Sizce sunucu nasıl?

• Harika

• Güzel

• İdare Eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

KalpsizBaskan

Ağaç Yumruklayıcı
Konu tasarımı güzel fakat orman gibi warpların buildleri geliştirilmeli ve geliştirmiş pluginler demişsiniz o pluginlerin nerdeyse çoğu başka faction serverlerde de kullanılıyor. BAŞARILAR DİLERİM

AldenSH

PLAY.COLERIES.COM
Sponsor
- Haber -

- Genel olarak metinler değiştirildi.

Son düzenleme:

AldenSH

PLAY.COLERIES.COM
Sponsor
- Haber -

- Tamir menüsü güncellend, uyarı ekranı eklendi.

Son düzenleme:

Bjorn

YiGeceler
Kötü ve tecrübesiz bir sunucu gözümde. Rehberler görevini düzgün yapamıyor. 1 saattir hiçbir yetkiliden haber yok, adam ırkçılık yapıyor rehberler mute atmıyor. 2 tane rehber aktif işini düzgün yapamıyorlar. Ben ırkçılık yapmadığım halde bana mute atıyorlar. Zaten her şeyi screenshot halinde aldım isterseniz atabilirim. Sunucunun kitleside kötü.

AldenSH

PLAY.COLERIES.COM
Sponsor
Kanıtlarınız ile destek bildirimi açarsanız, gerekeni yapabiliriz.

Son düzenleme:

RuhunCanayazı

SonTürk
Sponsor
Ruh Hali
Konu tasarımı göze güzel hitap ediyor, hoşuma gitti. Sunucu hakkında yorum yapmıyorum henüz bakmadım.

MadTRen

Marangoz
Ruh Hali
İp adresini SappHire.batihost.Com kendine ait ve batihost'tan ayrı bir şekilde gösterirsen senin için daha iyi olur. Konu tasarımın idare eder sunucu içinde çektiğin fotoğraflarda shader kullanırsan konu tasarımını dahada güzel yapar. Sunucu içinde ekstradan kendine özgü bir şeyler eklersen daha başarılı yerlere varabileceğine inanıyorum. Sunucunda başarılar

AldenSH

PLAY.COLERIES.COM
Sponsor
İp adresini SappHire.batihost.Com kendine ait ve batihost'tan ayrı bir şekilde gösterirsen senin için daha iyi olur. Konu tasarımın idare eder sunucu içinde çektiğin fotoğraflarda shader kullanırsan konu tasarımını dahada güzel yapar. Sunucu içinde ekstradan kendine özgü bir şeyler eklersen daha başarılı yerlere varabileceğine inanıyorum. Sunucunda başarılar
Yorumunuz için teşşekür ederim.