Play.CraftArtirox.net [1.8-1.19] Girince Çıkamayacağınız Güzel Bir OpSkyblock Sunucusu | Açıldık!! 2.07.2023 20:00 eventini kaçırmayın!

HypeoNNN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sistemleri ayrı güzeeel insanları ayrı güzeel keyifli bir sunucu olmuş kesinlikle tavsiye ederim :1:

Onvera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu baya iyi, hem sistemleri güzel hem de yetkili kişiler fazlasıyla sizinle ilgileniyor. Eminim çok daha iyi yerlere geleceksiniz...
Sonunda aradığım tarzda bir sunucu buldum çok mutluyum. Sunucu gelişmeye devam da ediyor harikasınız!!
Sunucu efsane istediğim her şey var.Sistemler,yetkili kişiler,arkadaş canlısı insanlar. Bu sunucuda oynamanızı tavisye ediyorum
keyifli sunucu valla, yöneticiler de samimi insanlar yani ortam gerçekten keyifli yaa işte :D

Teşekkür Ederim Değerli Yorumlarınız için eklenmesini istedğiniz birşeyler varsa bana ulaşabilirsiniz :)

Onvera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
#EMEGE SAYGI Arkadaşlar simdi sizinle önemi bir konu konuşmak istiyorum bir arkadaşımın Sunucu paketleri Çalınmıştır Biliyorsunuz Bazı Emek Hırsızları Bir Şekilde Yolun u bulup Çalabiliyorlar Bizim Sunucumuzla ilgili Böyle Birşeye denk gelirseniz Görürseniz Hemen Bana Bildirin Gerkli Adli İşlemler Hemen Başlatayım.

S3xWithMe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bayıldım, çok güzel bir sunucuya benziyor.

S3xWithMe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor tebrikler.

ismimisöylemem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba herkese sunucuda çok bulunmadım ilk başta güzel sunucu dedim sonradan 1 sorunla karşılaştım 7cps sınırı var level bloklarını koyarken oyundan atıyor ve ayrıca sunucu ultraopskyblock benim gözümde op skyblock diyorlar ama çok op bence başarılar yeni başlamışsınız zaten çokta eleştirmeye gerek yok kolay gelsin.

ismimisöylemem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba herkese sunucuda çok bulunmadım ilk başta güzel sunucu dedim sonradan 1 sorunla karşılaştım 7cps sınırı var level bloklarını koyarken oyundan atıyor ve ayrıca sunucu ultraopskyblock benim gözümde op skyblock diyorlar ama çok op bence başarılar yeni başlamışsınız zaten çokta eleştirmeye gerek yok kolay gelsin.
Edit : sunucu yeni açılmamış ama bu sorun giderilmeli