konu kapanabilir!

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun geliştirilmesi gerek, ayrıca fantastiğin kelime anlamına da bakmanız lazım.

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Serveri sevdim 3 4 arkadaşımı çağırdım vip aldım ciddiyim server güzel sarıyor kurucular adaletli ve sürekli dc de sohbet dönüyor bakın derim

EnverPASA

FORNYROO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Serveri sevdim 3 4 arkadaşımı çağırdım vip aldım ciddiyim server güzel sarıyor kurucular adaletli ve sürekli dc de sohbet dönüyor bakın derim

EnverPASA
Gerçekten çok teşekkür ederiz, bize ilk günlerimizde güvenip vip aldınız yeriniz bizde ayrı :)

FORNYROO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Yeni /otosat sistemimiz aktif! Rütbeniz arttıkça kazandığınız parada artıcak! Artık rütbe atlamak daha önemli!
122660

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere gelen otosat sistemi çok güzel oldu gelip bakmanızı tavsiye ederim ben EnverPASA

Merto44

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverdeki Her Şey Güzel Fakat Lapis Ve VipHammadde Oranı Kötü Diye Lapis'in Fiyatının Azaltılması Oyuncuların Refah Seviyesini Azaltmış Olabilir En Yüksek Rütbeden 2 Önceki Rütbeyim Neden 13.5K Geliyor Önceden Oyuncuya Bile 15K Geliyordu...

BatuhanBey1239121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cidden emek verilmiş bir server herkeze tavsiye ederim şuana kadar kullandıgım factions serverlerin 1. si skyblock da ekleniyor mükemmel arkadaşlar..

FORNYROO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverdeki Her Şey Güzel Fakat Lapis Ve VipHammadde Oranı Kötü Diye Lapis'in Fiyatının Azaltılması Oyuncuların Refah Seviyesini Azaltmış Olabilir En Yüksek Rütbeden 2 Önceki Rütbeyim Neden 13.5K Geliyor Önceden Oyuncuya Bile 15K Geliyordu...
Fiyatlar başlangıca özel yüksekti sonradan düşürülmesi normal.