Play.Kingwars.Xyz | ORMAN ÖNÜ AÇILIŞ ÇARŞAMBA 20:00 Klanını luştur ve bizimle maceraya katıl > Metin Taşı | Blok Sıralaması | Sanal Büyü | Edit Coin >

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Servrad oynaamızı rica etmem rehberler kendii klanına mute atmıyor adminn kendi klanına item dağıtıyor oynamayın tavssiiye etmiyorum illa oynucam derseniz sınırsız mute yersiniz ....
Servere girip görmedim ancak, dedikleriniz doğru ise yanlış bence, kendi klanı olduğu için mute atmamak ve item dağıtmak adaletsizliktir. Ama tabii ki ben sizin dediklerinizden dolayı söylüyorum. Sunucuya hiç girip bakmadım.​

İbrahimEyüp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere girip görmedim ancak, dedikleriniz doğru ise yanlış bence, kendi klanı olduğu için mute atmamak ve item dağıtmak adaletsizliktir. Ama tabii ki ben sizin dediklerinizden dolayı söylüyorum. Sunucuya hiç girip bakmadım.​
Aga Kanıtlayamam ama gerçekten öyle istersen gir servere kendi klanındaki anaa bacı ggiriyor chati siliyor biz lan diyince 10m atııyor iyi olldu diyorr sonra biz adminin arkadaşlarıya vs ye girdik tuzaga düüştüler admin arkadaşşları diye kkendine tp ledi