Play.MeisterNetwork.Net | Eşsiz Survival Sunucusu! | Kelime Oyunu | EditH | Kasalar | Kaptan | Avrupa | Asya | Afrika |

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sıkıntım yok sıkıntı olan sizsiniz uzatmıyorumda arkadaşın boş boş ss ler atıp savunduğunu sanıyor ama boş yaptığının farkında değil. SIKINTI OLMAYA DEVAM EDERSENİZ ÇÖZERİM.​
Arkadaşın hmmm lavivanw boş, yapmak ne demek türkçe de öyle bir kelimemi var ?? Tdkyi aç boş yapma diye yaz bakalım.

Kardeşim sunucuzdaki oyuncu gelip küfürle uyarıyor bunu anlamakta sıkıntı çekiyorsan sende bir sıkıntı vardır demektir.

Arkadaşın konusuna gelirsen özellikle belirttim sizin sunucunuzda oyuncu olarak oynuyorum gayetten oynamaktan keyif alıyorum
okuma yazman yoksa cahil isen yazma bırak. Sen hala hatanı kabul etmiyorsun. "Hey heyyy, gözüm takıldı da survival sunuculara bakarken, karşı tarafın asistanı terbiyeli takınmışta " sunucumda reklam yapıyorsunuz oyuncum sizi uyarıyor"-Küfürle uyarıyor- "

Son düzenleme:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Alper destek oldugun için sağol axebey sıkıntın varsa discorddan ulaş çözeriz. HzLero#9775
Buna destek olmak denilmez tarafsızım belirttiğim gibi.

Çok fazla uğraşmamın sebebi ise banada böyle bir haksızlık yapılmıştı. Senin oyuncun gitmiş başka serverlerde yapmış tamam özür dilediniz anladım. Karşı oyuncunun gelip servere küfür etmesi üst üstlük Lorisnwnin yanından geçemezsin demesi . Bu serverin her şeyi lorisnwden alıntı vs.

Trazx51

Marangoz
En iyi cevaplar
0

HAKKIMIZDA
MeisterNetwork 2016 yılında Faaliyet Gösteren İlk Sunucumuz Oldu.
Başarılı geçti fakat bir süre sonra sunucu ile ilgilenemediğimizden kapatmak zorunda kalmıştık.
Bugün MeisterNetworku Tekrardan Açtık!

Yeni Gelen Özellikler!
Daha kaliteli ve en aza indirilmiş lag oranı.
Türkçe Karaktere Yer Verilmektedir.
Yapay Zeka EditH Sistemi.(örnek : EditH burayı claimle.)

KONU BAŞLIKLARI
• Sunucu bilgileri
• Destek ve iletişim
Sunucu Bilgileri
• Sunucu adı: MeisterNetwork
• Sunucu versiyonu: 1.12x
• Sunucu IP Adresi: play.meisternetwork.net
• Toplam ram: 5GB
• Web adresi: www.meisternetwork.net

Destek ve iletişim:
Website: www.meisternetwork.net
Discord: HzLero#9775
TeamSpeak3: ts3.meisternetwork.net (Çok yakında)

Ekli dosyayı görüntüle 140707Ekli dosyayı görüntüle 140700Ekli dosyayı görüntüle 140701Ekli dosyayı görüntüle 140702Ekli dosyayı görüntüle 140703Ekli dosyayı görüntüle 140704Ekli dosyayı görüntüle 140705Ekli dosyayı görüntüle 140706
kurucu dolandırıcı + sw ye bot atmaya caliştirdi sadasd + insanları boş boş bekletiyo + Yetkililer cok terbiyesiz

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eklentiler ve haritalar geliştirilmeli. Başarılar.