Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu baltalama demiş ya :D
Eksikleri söylemezsem bu adamlar nasıl daha iyi yapabilir sunucuyu? Amacım sunucunun eksikleri gidermesi. 1.11.2 olunca geri dönerim. Arkadaşlarım da bekliyor bu sunucuyu.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eksikleri söylemezsem bu adamlar nasıl daha iyi yapabilir sunucuyu? Amacım sunucunun eksikleri gidermesi. 1.11.2 olunca geri dönerim. Arkadaşlarım da bekliyor bu sunucuyu.
Yaptığının resmen baltalamak olduğunu biliyosun. Eğer eksiklerin giderilmesini istiyorsan skypeden ekleyip yardımcı olabilirsin. Buradan atınca konu baltalamaya giriyor :)

hocam
kan bükme paralımı ?
BloodBending şu anda admin hariç kimsede yok fakat BloodRip herkes kullanabilir. Herkes dediğim su bükücüler :D

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptığının resmen baltalamak olduğunu biliyosun. Eğer eksiklerin giderilmesini istiyorsan skypeden ekleyip yardımcı olabilirsin. Buradan atınca konu baltalamaya giriyor :)

BloodBending şu anda admin hariç kimsede yok fakat BloodRip herkes kullanabilir. Herkes dediğim su bükücüler :D
su bükücüyümk ullaınlmıyor

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiriye kapalıysan foruma konu açmazsın. Bu kadar basit.
Bu arada bloodbending ile hile engelleyici çakışabilir, dikkat edin, en son oynadığım bir avatar sunucusunda olmuştu.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştiriye kapalıysan foruma konu açmazsın. Bu kadar basit.
Bu arada bloodbending ile hile engelleyici çakışabilir, dikkat edin, en son oynadığım bir avatar sunucusunda olmuştu.
18- Konu Baltalamak
Özellikle Minecraft Sunucuları ve Minecraft Hosting konusunda, konu sahibine kanıtsız bir şekilde ithamda bulunmak, konunun gidişatına aykırı içerik paylaşımı yapmak yasaktır. Yapılan genel yorumlar dışında sunucuyu aşağılayacak şekilde açıklarını ve eksiklerini dile getirmek yasaktır. İyi bir niyet ile bu açıkları düzeltmek istiyorsanız sunucu sahibine özel mesaj üzerinden iletişime geçin.

Forum kurallarını okumadan yorum atmaya çalışmayın. Eleştiri yapabilirsiniz, fakat eleştiri baltalamaya dönüşürse kural ihlaline girer.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben nerede sunucunuzu aşağıladım yahu? Nasıl okuyorsunuz bu yorumları siz? Gerçekten sunucuyu kötülediğimi düşünerek mi okudunuz?

Siz hala bana sataşın. 1.11.2 olunca gelecektik ama gelmeyeceğiz, böyle anlayışsız kişilerin yönettiği sunucuda bulunmayız. Başarılar.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi iyi niyetli olsaydınız bana özelden veya skype adresimden yardımcı olabilirdiniz. Buraya yazdıklarınız konuyu baltalama oluyor.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi iyi niyetli olsaydınız bana özelden veya skype adresimden yardımcı olabilirdiniz. Buraya yazdıklarınız konuyu baltalama oluyor.
bloodrip yetkisi su bükücülerde yok.

su kesinlikle deneyimli oyuncular için (1-3 yıl arası avatar sunucularında bulundum) çok taktiksel ve işlevsel bir elementtir. Tavsiye ederim
ustalaşması biraz zordur fakat mükemmel bir güç barındırır.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bloodrip yetkisi su bükücülerde yok.

su kesinlikle deneyimli oyuncular için (1-3 yıl arası avatar sunucularında bulundum) çok taktiksel ve işlevsel bir elementtir. Tavsiye ederim
ustalaşması biraz zordur fakat mükemmel bir güç barındırır.
Zaten tavsiyelerimi yazdım ben en kolayı ateş oynanılır. Yeni başlayanlar bununla başlarsa çok rahat ederler. Teşekkürler yorumun için <3