Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Geliştirme Aşamasındadır , Amacımız Olabildiğince Zor Survival Serveri yapabilmektir.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu baya hard survival koruma 3 setle başlıyoruz koruma 4 değil
Koruma 3 Deri setle başlıyorsunuz evet aynı zamanda 1 kerelik veriliyor zaten sadece bu aya özel olarak verilecek. yinede yorumunuz için teşekkurler.

SkyNegative

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya arkadaşım ile girdik sadece biz vardık bunu gördüğünde girebilir misin sunucuya kurucu bey veya discord adresinizi paylaşabilir misiniz?

Veu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kurucu ben veu oyundan tanırsın belki servere girerken bi bloğa sıkıştım ve her girişimde direk kick yiiyorum fly dan başka hesaptan girip düzeltemiyorumda 1 den fazla hesap açılmadıından discord adrasine ve siteye ulaşamadım son çare buraya yazdım discord adım BaYEnes#9999 ne olur benle iletişime geç böle kalmak istemiyorum (ayrıyeten server mükemmel , keyfli vakit geçirebiliyoruz)

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucu ben veu oyundan tanırsın belki servere girerken bi bloğa sıkıştım ve her girişimde direk kick yiiyorum fly dan başka hesaptan girip düzeltemiyorumda 1 den fazla hesap açılmadıından discord adrasine ve siteye ulaşamadım son çare buraya yazdım discord adım BaYEnes#9999 ne olur benle iletişime geç böle kalmak istemiyorum (ayrıyeten server mükemmel , keyfli vakit geçirebiliyoruz)
Sorun Düzelmiştir...

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

- Boss Eklenmiştir. BETA BOSS Circe Büyücü

- WARP , KIT , MESLEK menüleri Eklenmiştir.

• Başlangic kiti düzeltilmiş koruma 1 olarak ayarlanmıştır.
  • Claim Eklentisi yeniden yapılandırılmıştır.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya girdim koruma 3 birde p1 set verdi baltayla agacın en altını kırınca hepsi düşüyor aman ne hard survival admine diyorum bunlar hardmı bana bütün diğer survival sunucular böyle diyor pluginden felan anladıgınıda düşünmüyorum sunucu tutmaz bence oynayan 4 kişi 1 kendisi 3 üde yetki verdigi arkadaşlar hard survival böyle olmazki dostum kılıçta ateşten çehre var ne alaka mesela sistemler desen hep aynı bomboş bi sunucu kötülemek için demiyorum ama hemen bir anda sunucu açmışsın dostum

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya girdim koruma 3 birde p1 set verdi baltayla agacın en altını kırınca hepsi düşüyor aman ne hard survival admine diyorum bunlar hardmı bana bütün diğer survival sunucular böyle diyor pluginden felan anladıgınıda düşünmüyorum sunucu tutmaz bence oynayan 4 kişi 1 kendisi 3 üde yetki verdigi arkadaşlar hard survival böyle olmazki dostum kılıçta ateşten çehre var ne alaka mesela sistemler desen hep aynı bomboş bi sunucu kötülemek için demiyorum ama hemen bir anda sunucu açmışsın dostum
Koruma 3 set verilmiyor evet P1 deri set çoğu sunucu demir altın set vermekte, :) timber mod survivali kolaylaştıran etken değil bunlar değil sunucu zormu/hardmı bütün değil %90 i böyle değil biz daha farkliyiz demiştir. pluginlerden anlamadiği için sunucuda hiç açık yok ve bazıları gibi eklenti paketi satın almayıp kendi tek tek bulup indirdiğindendir belkide 4 kişi diyorsun saat 22.30 gibi ve sunucu 7 gün önce acıldı 1.8 olarak ve beta sürümde cok eksigi oldugunu söledik kötülemek için yazmadığını sölüyorsun ama sunucuda oyuncu olarak girecek biri bukadar uğraşmaz yazmaya niyet belli edilmemeli bence :) ama yinede bukadar yazmayadabilirdim direk mesaj silmek yerine yinede saol en azından incellemişsin her nekadar farklı yönden baksanda biz hakiki oyuncuları topluyoruz 1-2 sene sonra görüceksinki nedemek istediğimi :))