Play on Realms!

Aldarion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler öncelikle forumda yeniyim herkese merhabalar. Minecraft pocket editionda da yeni olmam sebebiyle play on realms muhabbetini çözemedim. Oyunu Apkmania.com'dan kurdum sonra başka sitelerden indirip denedim yok olmuyo.(Bu arada site önerebilirsiniz.) Play on Realms butonu yok. Bu konuda bana yardım ederseniz minnettar olurum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İlk yazdigimi gormediysen bi daha yaziyim yoksa yorma beni :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Heroata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Play on realms butonu 0.7.6da kalkti. Ayarlara girip oradan login yapiyorsunuz. Realms serverlarina davet edildiklerinize girebiliyorsunuz. Davet edildiyseniz giris yaptiktan sonra davet edildiginiz serverlar play icinde gorunur. Bir de 0.8.0 final build indir. Apkmaniada vardi herhalde. Sonra playe bas edit de externala gir server adini salla, ip adresine sg.lbsg.net yaz portu elleme bak bu hunger games server.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aldarion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maruf Bro eyvallahda ise yaramadı o yuzden sordum tekrar. :) bide şu "konu aç öle sor" muhabbeti yüzünden konu açıp sordum.:)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:) anladim ama dedigim gibi ben dogru apk yi buldugumda play on realms gelmisdi sonra kaybettim ama bulamadim tekrar :D

Aldarion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen bro. Sen şu an nasıl giriosun. :confused:

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
0.8.0 var realms yok :D

Aldarion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Heroata Teşekkürler kardeşim.cok yormadan seni düzgün hatasız internet ile bağlanıp oynayabileceğim bir MPE link i verebilme ihtimalin %'de kaç kardeşim :D

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Realms olmadan oyniyabilirsinki netten :D sw bul play a bas dunya ekraninda edit yap external var ona gir ordan ekle swni :) kolay gelsin :D

Aldarion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hadi ateyizler bunuda aciklayin o zaman :D İşin espirisi bi yana tüm girdiğim ip adresleri bu sonucu veriyor nasi yapcaz :) lan olm senide çok yordum marufum. :rolleyes:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:) onemli deil swnin versiyonu dogrumu ? Bide optionsda play on realms var ordanda giris yapmayi dene :)