play.reborncraft.pw | YENİ 1.16.5 SKYBLOCK AÇILIYOR! CUMARTESİ 20:00 (06.04.2024)

Konu, 10 Eyl 2024 tarihine kadar sabit.

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, opskyblockta ki gibi bir süre sonra kaktüs farmı yapınca artık yapacak tek şey adayı büyütmek oluyor, buda benim gibi rekabete oynamayanlar için üzücü. kaktüs farmı oto farm zaten, havuç gibi buğday gibi oto farm olmayan farmlar neden daha gereksiz olur ki. yeni başlayan birisi yardımsız büyümesi imkansız. bunu denedim gördüm sağolsun bazı vipler 150k para attı madenci aldım madencide parasına göre gereksizmiş. yani fiyatlar dengeli değil bir süre sonra artık kaktüs yapınca rekabet isteğiniz yoksa serveri bırakıyorsunuz cünkü kaktüsten başka iyi para veren yok olsa onları yapacağız :) farmların hepsi büyümesine, otofarmlığına göre değerlendirmeli.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, opskyblockta ki gibi bir süre sonra kaktüs farmı yapınca artık yapacak tek şey adayı büyütmek oluyor, buda benim gibi rekabete oynamayanlar için üzücü. kaktüs farmı oto farm zaten, havuç gibi buğday gibi oto farm olmayan farmlar neden daha gereksiz olur ki. yeni başlayan birisi yardımsız büyümesi imkansız. bunu denedim gördüm sağolsun bazı vipler 150k para attı madenci aldım madencide parasına göre gereksizmiş. yani fiyatlar dengeli değil bir süre sonra artık kaktüs yapınca rekabet isteğiniz yoksa serveri bırakıyorsunuz cünkü kaktüsten başka iyi para veren yok olsa onları yapacağız :) farmların hepsi büyümesine, otofarmlığına göre değerlendirmeli.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler ancak para sadece kaktüste değil, en başta zaten kaktüse girişmek yanlış. İlk önce maliyeti az olan kakao farmına giriş yapmanızı tavsiye ederim, ardından tavuk ile yumurta kasabilirsiniz ki çoğu kişi böyle yapıyor.

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehberler çok agresif, bugün bir arkadaş soru sordu rehber ' ne ne ne var ne ' ' bilmiyorum' diye cevap verdi :D discordda server ne zaman açılır tahmini bir süre verir misiniz dedim rehber gereksiz dalga geçmeye başladı... sanırım rehberlerin ergenlikten çıkamamış bunun çözümü +18 rehberler almak rica ediyorum rehberleri büyük seçin.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehberler çok agresif, bugün bir arkadaş soru sordu rehber ' ne ne ne var ne ' ' bilmiyorum' diye cevap verdi :D discordda server ne zaman açılır tahmini bir süre verir misiniz dedim rehber gereksiz dalga geçmeye başladı... sanırım rehberlerin ergenlikten çıkamamış bunun çözümü +18 rehberler almak rica ediyorum rehberleri büyük seçin.
Durum hakkında bilgim yoktu, bu tarz şikayetlerinizi discord veya oyun içinden bana bildirirseniz gerekli yetkili kişiye gerekli yaptırımı uygulanacağından emin olabilirsiniz.

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Makinemizin bios ayarı ve işletim sistemini baştan kurma işlemleri tamamlandı. (İşlemciyi 3.8GHz'den 4.15GHz'e çektik.) Sunucu aktif! play.RebornCraft.pw​

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TekBlok skyblock (+1.15.2) - EmekSkyblock (+1.8.x) Sorunsuz aktif! - Güncel.