Play.SilentNW.Com | 16 Rank | Edit | PvPMaden | Kasa | Edit Kafalar | Hile Serbest | Kolay Kasılma | Duzenli Event | Efsun Sistemi | PvP Item | 160 +

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncel ++
Perşembe günü saat 20:30 orman yenilenecek.
Girip yerini kap!​

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile serbest diyene kadar özelliklerin başarılı olduğunu düşündüm ama büyük
bir hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Bazıları dışında çoğu sistemleri bildiğim için
sunucuda bir ayrıcalık göremedim. Yeni konu tasarımını bekliyor olacağım çünkü
yapılara ait resimler konusunda bizlere bir bilgi vermemişsiniz. Ancak bunlara rağmen iyi bir
yetkili ekibinizin olmasını diliyorum. Çünkü yetkililer aslında çekirdek gibidir. Yani yöneticiler
onlardır. Ama ben iyi gitmenizi diliyorum, kolay gelsin.​

ImpulseV22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle çakma lobiden başlayalım, şimdi ilk kayıt olduğumuzda map türk bayraklı buraya kadar normal, daha sonraki girişlerimizde BetaCraft"ın çakma lobisini ( client ) ile çalmışsınız 2.si lobi map alıntımı bilmiyorum şimdi gelelim opskyblocka, ilk girişte world dünyasında doğuyorsunuz ( yani ormanda ) hareket edince ise komut spamından atıyor ve sanırım opskyblock sunucunuzda TPS yerlerde gibi bir demir spawneri 10 kere kırdım. Ve sunucuya has bir özellik göremedim, ve chatte herkes kavga,küfür içerisinde sunucu ile ilgilenen bir yetkili bile göremedim. Ve ayrıca 2 gün boyunca sınırsız hesap açtık :)