play.teknoyuncu.com - Survival Teknium - Çiftçi,Upgrade,Claim,End Gravity, (Ejder,CSW,koth) etkinliği Ve daha fazlası!

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.teknoyuncu.com
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival
Sayfa-1.jpg

sayfa-2.png

Sayfa-3.jpg

sayfa-4.png

2021-08-26_23.47.01.png

2021-08-26_23.46.36.png

2021-08-28_02.25.24.jpg

2021-08-28_02.27.53.jpg
2021-08-28_02.28.31.jpg

Kendimize özgün bir çoğu sistemler ile karşınızdayız.
İP: oyna.teknoyuncu.com
Versiyon: 1.16.5

Avantajlar;

Viplerimizde özel setler yok!
Para vermeden ulaşamayacağınız itemler yok!
Emeğe ve fikirlere önem gösteren sunucu var!

Çiftçi Sistemi ;
Claiminizdeki ürünleri otomatik hasat eden, toplayan, satan bir yardımcıdır.

Çoklu Sunucu Sistemi;
Ormanımız farklı netherimiz farklı ticaret yerimiz farklı sunucularda fakat ayni itemlerinizle kolayca geçiş yapabileceginiz şekildedir.
bu sayede hem lagdan kurtulursunuz hemde daha keyifli bir oyun dizaynı olur, oyuncularımız çoğaldıgındada yeni bir orman sunucusu açılabilir.

Ortak Nether Sİstemi;
Nether ortak bir noktadadır, arenası vardır,netherda sethome çekemez ve claim alamassınız.

Ortak End Sistemi;

End ortak bir noktadadır, enndde sethome çekemez ve claim alamassınız, endde yerçekimi özel eklentimiz vardır.

End Kiralık Giriş Sistemi;

endde belli bir süre bulunmak için belli bir oyun içi para ödemeniz gerekir süreniz bitmeden uzatırsanız end sunucusunda kalmaya devam edersiniz fakat süreniz biterse ticaret sunucusuna gönderilirsiniz.

TeknoLand Sistemi;

Pvp ve pvenin tadını çıkaracagınız Teknoland'de özel eşyalar elde edebilecek ve rakiplerinizi alt ederek ruh puanınızın gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgi Sistemi(yakında);

bu sistem yapacağınız eylemler veritabanımıza kaydeder ve belli başlı bilgi seviyelerine ulaşmanızı sağlar, örneğin her enderman kestiginizde avcılık'da ustalık oranınız artar ve bir zaman sonra fazla hasar verme, drop oran arttırma, fazla xp düşürme tarzı şeyler gelir.

Tüccar Sistemi;

Tüccar sistemi sayesinde pazarlarda belli bir ticari gücünüz olabilir,ekonomiye şekil verebilirsiniz.

Hayatta Kalma zorluğu;
Ölmenin bir amacı olmalı diye düşündük ve back,xp saklama gibi özellikleri sunucumuza eklemedik, ödemelerinizde,kazançlarınızda vergiler vereceksiniz(krala gidecek)

Castle Siege War Etkinliği;

Builderlarımız tarafından yapılmış devasa kalede klanların savaştıgını hayal edin ve o savaşı kazanan klanın lideri, 1 hafta boyunca tüm sunuculardan veri toplayacak ve kral tagı verilecek.

Koth Etkinliği;

bir kule düşünün o kuleyi ele geçirmek için 4 bir yandan düşmanlar koşuşturuyor ve o kuleyi içinden çıkmadan 10 dakika savunan klana hediyeler veriliyor.

Ejder Öldürme Etkinliği;
Her hafta ender ejderhası dirilir ve oyuncular ende giderek ejderhaya hasar verirler, hasar sıralamasına göre özel eşyalar elde edebilirler..

Gelişmiş Claim Sistemi;

Claiminizin içinde alan belirleyip o alanda yetkilendirme yapabileceginiz bir sistem altın kürekle aynı fakat çok daha gelişmiş :)

Pvp Ekstralarımız ;

1.8 de bow boost var fakat 1.16.5 de yok dediniz, bizde 1.16.5 in üçlü tridentini özel bir eşyaya çevirerek Teknium Trident yaptık ve Teknium Trident sayesinde kendinizi 3-4 blok ileriye fırlatabiliyorsunuz buda çok hoş bir özellik oldu.

Altın elma enderpearl tarzı pvp eşyalarda cooldown.

İtem Upgrade sistemi;
metin 2, black desert, knight online oynayanların ufak bir gözyaşı dökecegi bir sistem getirdik, İtemlerinize + basabileceksiniz örnegin koruma 4 gögüslügünüzü koruma 5 e yükseltmek istiyorsunuz bunun için belirli parşömenler ile iteminizi belli bir oranda üst seviyeye geçirebileceksiniz, eğer upgrade işlemi başarısız olursa +4 olan gögüslügümüz +2'ye düşecek :)

Ekstra eklenecek bir sürü sistem fikirleri!
Hayal gücümüzün azizliği ile daha bir sürü sistem gelecek.

İP: oyna.teknoyuncu.com
Versiyon: 1.16.5

Son düzenleme:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çiftçi ye emek hiçbir zaman demiyeceğim sanırsam :D

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çiftçi ye emek hiçbir zaman demiyeceğim sanırsam :D
Çiftçiden satılan ürünlerimizde vergiler var, onun haricinde yakında eklenecek Bilgi(Meslek) sistemi sayesinde aktif farmlar daha öne çıkacaklar. Pasif yani afk diye adlandırdığımız farmlar oyuncuları çok fazla yüceltecek etkenler değildir.

Çiftçi eklentisi sunucuyu daha optimize kıldığı için güzel bir eklentidir fakat bunun kullanımı sunucudan sunucuya değişir.

Görüşünüz için teşekkürler iyi günler dilerim.

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda farklı özellikler var oynanmasını tavsiye ederim ama tek sıkıntı sunucuda bilgisi olmayıp toxic şekilde cevaplar veren oyuncular var bundan dolayı oyuncuları rahatsız edici derecede , ama emek verilmesi ve farklı sistemlerin bulunması hoş.

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere girdim konu ile serverin alakası yok :D
Merhabalar, çiftçiyi bakıma almıştık.

Size discord üzerindende yetkili ekibimizden "PaZee" açıklamada bulundular.

Bilgi(Meslek) sistemini yapıyoruz.

Sadece 2 sistemi görmeyip alakası yok demekte ne türden bir oyuncu oldugunuzu gösteriyor bizlere.

Sunucumuzdaki Shutdown problemi düzeltildi.

4 Gündür yetkili ekibimiz günde 4 saat uyku ile bu sorunu çözmeye çalışıyordu sorunda, sunucularımız Ram Cpu kullanımını çok güzel yönetiyor!

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1630842975716.png

Orman sunucusunda sethome'yi deneseydiniz yapabilirdiniz.
1630843019844.png

1630843052878.png

1630843120571.png
1630843148311.png

Sunucu konularını düzgün okumadığınıza eminim, çünki düzgün okusaydınız bilgi sisteminin yakında geleceğini görebilirdiniz.

ve işaretle bana gönderdiginiz ss'te mavi olarak seçtiginiz alanın başında
yakında eklenecek Bilgi(Meslek) diye belirtmişiz.

Sanırım uykulu oldugunuz bir vakitte girdiniz
Size önerim güzelcene bir dinlenin sonra sunucuları toxlarsınız iyi forumlar dilerim!

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 202387

Orman sunucusunda sethome'yi deneseydiniz yapabilirdiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 202388
Ekli dosyayı görüntüle 202389

Ekli dosyayı görüntüle 202390Ekli dosyayı görüntüle 202391

Sunucu konularını düzgün okumadığınıza eminim, çünki düzgün okusaydınız bilgi sisteminin yakında geleceğini görebilirdiniz.

ve işaretle bana gönderdiginiz ss'te mavi olarak seçtiginiz alanın başında
yakında eklenecek Bilgi(Meslek) diye belirtmişiz.

Sanırım uykulu oldugunuz bir vakitte girdiniz
Size önerim güzelcene bir dinlenin sonra sunucuları toxlarsınız iyi forumlar dilerim!
:D servere kötü demedim biraz daha düzen verin dedim

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :)

Kusura bakmayınız, 4 gündür ekibimiz çok yoğun çalışıyor.

İnternetin, spigotun,paperın, configlerin ve java paketlerinin en derin katmanlarında Garbage Collector araştırmaları yaptık, Memory leak araştırmaları, eklenti optimizeleri.

En sonunda sunucumuzu 20 kişide 1 GB harcayacak şekilde ayarlayabildik daha azınada uğraşacağız.

İşin özünde, GriefDefender eklentisinin sahibinden api hakkında bilgi almayı bekliyoruz fakat adamın api'si hallice karışık.(çiftçi için)

Bilgi sistemini kendimiz kodlayacağımız için beyaz tahta üzerinde algoritma planlamaları kurmaktayız, tam oturunca kod yazması kolay iş dediğim gibi fikirler ve çalışma mantıkları daha önemli.

Sunucumuz hakkında para harcama veya daha güzel yapabilme endişemiz yok, umarım çok daha iyi yerlere geleceğiz.

Sizden ricam, arada sunucuya girip neyi nerde yanlış yapmışız veya neler gelebilir ne güzel gider tarzı şeylerinizi bana bildirmeniz emin olun saatlerce okurum mesajlarınızı çünki her fikir bizi geleceğe taşıyacaktır.

Bu zorlu günlerde sağlıklı günler diliyorum iyi oyunlar!

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Build#72 den ufak bir kesit; Çiftçi eklendi.

1630916682536.png

Son düzenleme:

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Görsel değil de şaheser derken biraz ego var gibi? shaderpack olmadan çekerseniz pek de bir havası kalmayacaktır, bu yüzden bu kadar egoya gerek yok. Ayrıca sistemleri spoiler içine almanız çok daha iyi olacaktır. Onun dışında sistemleri pek okumadım ancak biraz göz gezdirdim. Güzel bir sunucu, potansiyeli var. İyi günler.

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Görsel değil de şaheser derken biraz ego var gibi? shaderpack olmadan çekerseniz pek de bir havası kalmayacaktır, bu yüzden bu kadar egoya gerek yok. Ayrıca sistemleri spoiler içine almanız çok daha iyi olacaktır. Onun dışında sistemleri pek okumadım ancak biraz göz gezdirdim. Güzel bir sunucu, potansiyeli var. İyi günler.
Sanateseri yazmışız, onun haricinde haritalarimizi yaparken texture pack ve shader kullanmıyoruz fakat forumlarda shaderli paylaşmak daha güzel oluyor, buyrun shadersiz hallleri.
2222.jpg

asds.jpg
Egodan bahsetmişsiniz, ego ayıp bir şey değildir zaten egoist bir tavır sergiledigimizi düşünmüyoruz.
Egonun yararlarını burda bu konu altında anlatmak istemem ama ego sandığınız kadar kötü bir şey değil.

Spoiler içine aldım öneri için teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanateseri yazmışız, onun haricinde haritalarimizi yaparken texture pack ve shader kullanmıyoruz fakat forumlarda shaderli paylaşmak daha güzel oluyor, buyrun shadersiz hallleri.
Egodan bahsetmişsiniz, ego ayıp bir şey değildir zaten egoist bir tavır sergiledigimizi düşünmüyoruz.
Egonun yararlarını burda bu konu altında anlatmak istemem ama ego sandığınız kadar kötü bir şey değil.

Spoiler içine aldım öneri için teşekkürler, iyi forumlar dilerim.
Ego kötü bir şey demedim zaten, yalnız şaheser yazdığımın farkında bile değildim yanlış anlaşılma olmasın.

PaZee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Build#80
Her gün akşam 6 da farklı farklı eventler olmasını istedik ve her hafta Pazar günü 18:00 da
Ejder Etkinliği olmaktadir.

İlk etkinliğimizin kodlarını yazdık, hasar sıralamasını oluşturup hasara,sıraya,son vuruşa Etkinlik Parşömeni hediyesi verilmektedir, sayıları hasar,sıra,son vuruş bazlı artıp azalmaktadır.

Kaptan Roselly'nin dürbününden ;