[ Play.Tinkerer.Network ] Eğer survival oynadığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz, gerçek survival zevkini burada hisset! <1.15.2>

SelinWilson

HACKED BY SelinWilson
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
son zaamanlar da oynuycağımız sunucuya çook dikkat etmemeiz gerekiyor 3 sunucudur bunu yaşıyorum aniden kapanıyor ve emekler çöp oluyor vip alan kişiler baya mağdur oluyor yeni bi dolandırma şeklimi ne anlamdım gitti açıkcası.
Reis hile koruması varsa bazı hile korumaları serveri kapatıyor viruslu daha dogrusu haberin olsun hile korumasını silip baskanısı ekleye bilirsin 2 veya 3 server buyüzden kapatıldı

lewes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reis hile koruması varsa bazı hile korumaları serveri kapatıyor viruslu daha dogrusu haberin olsun hile korumasını silip baskanısı ekleye bilirsin 2 veya 3 server buyüzden kapatıldı
bilğilendirem için teşekkürler :1:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim bunun o dediğinle bir alakası yok server 2 gündür kapalı adamlar kapatmış gitmiş kimseye de bir şey dememişler dolandırıcılık bu resmen

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim bunun o dediğinle bir alakası yok server 2 gündür kapalı adamlar kapatmış gitmiş kimseye de bir şey dememişler dolandırıcılık bu resmen
Öncelikle kimseyi dolandırdığımız yok. Gerçek para verip VIP alan olmamıştı sadece bir oyuncu vardı onunda iadesini yaptık sorun yok. Rcon raid sonucu sunucu dosyalarına saldırı gerçekleşti emek hırsızlığı yok ortada :1:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle kimseyi dolandırdığımız yok. Gerçek para verip VIP alan olmamıştı sadece bir oyuncu vardı onunda iadesini yaptık sorun yok. Rcon raid sonucu sunucu dosyalarına saldırı gerçekleşti emek hırsızlığı yok ortada :1:
Rcon Raid ne oluyor tam olarak ?

Yezenn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucuya ne oldu 1 haftadır giremiyorum ??