AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

mosqes3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun aleykum abi sunucu neden açılmıyor ya bide dc adresini acil atın sunucuyuda açın

mosqes3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar acilen dc adresini atarmısınız lütfen

TheEye

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Para yatır - kazan sistemi olmadan yazmışsınız, sunucuda VIPlere VIP inekler veriliyor ve en güçlü oyuncu ineğinden çok daha güçlü, VIP kitlerinde P5 - P6 var, normal bir şekilde elde edilmiyor. Survival sunucularda hatalar bitmek bilmiyor, biz bunları çözdük demişsiniz, övündüğünüz tavuk sisteminde tavukları öldürdüğünüzde geri canlandıramıyorsun. Boss sistemi var survival sunucu olmasına rağmen ve Nightmare adını koyduğunuz bir kılıç alınabiliyor Boss keserek, Notch Apple yasak olduğunu da hatırlatırsak, bu kılıç P4 setli kişilere karşı bile sonsuz güçlü, VIPlere verilen P5 - P6'da durum nedir bilmiyorum (Nightmare, sunucuya yüklenen custom enchantment sağlayan bir pluginle yapılmış bir kılıç, statları tam olarak nedir bilmiyorum fakat şöyle enchantları var, Sharpnes 6(?), Double Damage, LifeSteal ve rage diye bir sistemi var, vurdukça daha çok hasar vermenizi sağlıyor.) bu enchantlar muhtemelen armorlarda da custom enchantlar olduğunda dengeli olması için yapılmış fakat armorda böyle enchantlar serverda yok ve bunun bir survival sunucusu olması gerekmiyor mu, sunucudaki duyularda çok fazla Türkçe katledilmiş, ayrıca sunucu bakımda deniyor ve ne kadar süreceğiyle ilgili bir bilgi paylaşılmamış konuda, discord'da paylaşıldıysa haberim yok, discord konuda yok. Adminlere geri bildirim sununca hakaret yiyebileceğiniz, 50 kişi boşa mı oynuyor diye cevap alabileceğiniz, bunların hemen ardından sunucu çökünce discorda "lol" yazıp discorddan ban yiyebileceğiniz müthiş bir sunucu :p .

Anladığım bir şey daha var, sunucu baltop 2.'sinin absürt bir miktarda parası var, hadi diyelim çok AFK kaldı ve VIP inekleriyle bu paraları kastı çünkü online olduğunu çok gördüm, olabilir fakat baltop 1.'sinin 2.'den hatırladığım kadarıyla 4 kat fazla parası var ve 1.'yi online çok az gördüm, ilginç yani.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para yatır - kazan sistemi olmadan yazmışsınız, sunucuda VIPlere VIP inekler veriliyor ve en güçlü oyuncu ineğinden çok daha güçlü, VIP kitlerinde P5 - P6 var, normal bir şekilde elde edilmiyor. Survival sunucularda hatalar bitmek bilmiyor, biz bunları çözdük demişsiniz, övündüğünüz tavuk sisteminde tavukları öldürdüğünüzde geri canlandıramıyorsun. Boss sistemi var survival sunucu olmasına rağmen ve Nightmare adını koyduğunuz bir kılıç alınabiliyor Boss keserek, Notch Apple yasak olduğunu da hatırlatırsak, bu kılıç P4 setli kişilere karşı bile sonsuz güçlü, VIPlere verilen P5 - P6'da durum nedir bilmiyorum (Nightmare, sunucuya yüklenen custom enchantment sağlayan bir pluginle yapılmış bir kılıç, statları tam olarak nedir bilmiyorum fakat şöyle enchantları var, Sharpnes 6(?), Double Damage, LifeSteal ve rage diye bir sistemi var, vurdukça daha çok hasar vermenizi sağlıyor.) bu enchantlar muhtemelen armorlarda da custom enchantlar olduğunda dengeli olması için yapılmış fakat armorda böyle enchantlar serverda yok ve bunun bir survival sunucusu olması gerekmiyor mu, sunucudaki duyularda çok fazla Türkçe katledilmiş, ayrıca sunucu bakımda deniyor ve ne kadar süreceğiyle ilgili bir bilgi paylaşılmamış konuda, discord'da paylaşıldıysa haberim yok, discord konuda yok. Adminlere geri bildirim sununca hakaret yiyebileceğiniz, 50 kişi boşa mı oynuyor diye cevap alabileceğiniz, bunların hemen ardından sunucu çökünce discorda "lol" yazıp discorddan ban yiyebileceğiniz müthiş bir sunucu :p .

Anladığım bir şey daha var, sunucu baltop 2.'sinin absürt bir miktarda parası var, hadi diyelim çok AFK kaldı ve VIP inekleriyle bu paraları kastı çünkü online olduğunu çok gördüm, olabilir fakat baltop 1.'sinin 2.'den hatırladığım kadarıyla 4 kat fazla parası var ve 1.'yi online çok az gördüm, ilginç yani.

Şu zaman kadar birinin böyle bi yorum yazmasını bekliyordum öncelikle sunucudaki bazı olaylardan bahsetmişsin tavuk plsi ile başlayalım çok övündüğümüz bir şey değildi kaldırdık özel ench ile alakalı olursa o dediğin kılıcı viplere paralı satmıyoruz mesela veya kitinde vermiyoruz ama onu boss keserek elde ede biliyorsun onuda çok fazla çevirmen lazım yani öyle kolay alınan bir eşya değil duyurularda çok fazla türkçe katledilmiş falan yazmış önemli olan derdini anlatmak benim gözümde kimse yanlış almasın p6 kit olan vip gelirsek sunucudan benim karım yok 1 ayda alınan toplamda 5 tane vip 2x yaptık sadece 10 tane vip alındı oda adam 5tl vip alıyor bana pek bi fayda etmez hatırlatmak isterimki sunucu 5 hazirandan bu yana açık 150tl veren adam bi zahmet kusura bakma ama p6 alsın ki 150 tl vip al 3 tane sabit oyuncumuz sağ olsun suncunun aylık parasını bu arkadaşlar karşılıyor yine bu çocuklara ne fazla ne az yardım ediyoruz herkes eşit davranıyoruz ben 21 yaşındayım benim burdan dediğim gibi kuruş karım yok ddos koruması ile bu sunucun aylık parası 450tl sabitleme ve diğer yt reklamlarını saymıyorum bile maksat düzgün bi sunucu sağlamak ama adam bana labali konuşur dalga geçerse bende bahçedeki bahçıvan değilim ban yer bizim oyuncu derdimizde yok allah razı olsun bize sadece düzgün oyuncu lazım bu kadar basti Bakım konusunda detaylı bi tarih veemiyorum ama açılmadan 4 5 saat önce hem burdan hemde discorda duyuru geçicem bunun sebebide sunucu sıfırlanmıcaktı ama sıfırlamak zorunda kaldık neden diyeceksin autme tam kopyalanmadığı için çoğu dosya silik kalmış bu sorunda hostun bir anda kapanmasında dolayı her şey den emin olmadan tarih verir ve o tarihte sunucu açamaz isem bu amatörlük olur 3 aydır açık olan bi sunucunun amatörce davranması hiç hoş olmaz sunucun baltop 2.si olayını anlatıyım sana vip hesaplarında grim viplerden biri soyuldu adam kendi parası birleştirip 1. oldu bizde adamı banladık o adam 8t parası oldu sunucuda yapay zeka yazan bi arkadaşımız var kendisi bizim için telefon uygulaması yapıyor 4 kardeş oynuyorlar 4 bir arada 1 saate 10t para kasa biliyolar sunucunun başından beri oynuyorlar başka bişe açıklamam gerek yok bence durduk yere kimseyide banlamıyoruz hatta mükün olduğunca banları açmaya oyuncuya şans tanıyoruz yorumun için teşekkürler iyi forumlar

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz 02.09.2019 21:00 Tarihinde sıfırlanmış bir şekilde açılacaktır..

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KIŞ SEZON GÜNCELLEMESİ İLE GELENLER

Öncelikle Bütün Sistemler Güncellemeden Geçti .
Performans Geliştirilmesi Yapıldı .
Tab Menusu + Scoreboard Tasarımı Degişti .
Yeni Spawn Mapımız Geldi.
Yeni Orman Mapleri Eklendi.
Açık Attırma Sistemi Getirildi [Eski Sistemle]
Agaç Kesimi Degişti.
Sanal Sandık Sistemi Kalktı Yeni Sayfalı Envanter Sistemi Geldi.
Sanal Huni Sistemi Geldi [ Artık Hunileri Chestte Baglamadan İtemler Sandık A Gelicektir.
Vip Tab Tagları Degisti . Bütün Viplerin Yazı Rengi Mavi Oldu.
Rütbelerin Renkleri Degişti .
Viplerin Hediyerli Arttırıldı.
Taş-Kağıt-Makas, Jackpot, İhale modu eklendi.
Günlük kasa aktif edildi.
3 Aylık süre ardından Sunucu sıfırlandı.

SAAT 21:30 AKTİF !

Son düzenleme:

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
136154

evet yine yetkililer durduk yere ban attı adam nickime (Pompaciata) laf edip banlancan dedi gitti anneme sövdü bende onu kışkırttım o 70dk mute yerken bana perma attılar baya biliyorsunuz oyunu ha bu oyunu 12 13 yaşındaki adminlere bırakırsak bu olur işte şimdi sizi rezil edeyimde görün yetkililer eğlence için birbirine sövüyor hepsini ss aldım bittiniz siz

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 136154
evet yine yetkililer durduk yere ban attı adam nickime (Pompaciata) laf edip banlancan dedi gitti anneme sövdü bende onu kışkırttım o 70dk mute yerken bana perma attılar baya biliyorsunuz oyunu ha bu oyunu 12 13 yaşındaki adminlere bırakırsak bu olur işte şimdi sizi rezil edeyimde görün yetkililer eğlence için birbirine sövüyor hepsini ss aldım bittiniz siz

Suncuda bi yetkili ben varım bide yardımcı pl uzmanı baymetebey var ben bugünden beri dışardaydım bi birbirimize asla sövmeyiz emin ol sunucuda birkaç çaplı sorun var adam zaten onla uğraşıyor rehberler birbirine sövdüğünde ss alıp bana discord üzerinden atarsan eğer daha faydalı olurdun seni banlamasının emin ol bi sebebi vardır dostum 19 yaşınadayım bu arada durduk yere kimseyi banlamadım ama nick pompaciata ? neyse iyi forumlar

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Suncuda bi yetkili ben varım bide yardımcı pl uzmanı baymetebey var ben bugünden beri dışardaydım bi birbirimize asla sövmeyiz emin ol sunucuda birkaç çaplı sorun var adam zaten onla uğraşıyor rehberler birbirine sövdüğünde ss alıp bana discord üzerinden atarsan eğer daha faydalı olurdun seni banlamasının emin ol bi sebebi vardır dostum 19 yaşınadayım bu arada durduk yere kimseyi banlamadım ama nick pompaciata ? neyse iyi forumlar
bana söven adamın konuşması adminle aynıydı?? admin yan çar açıp sövüyormu??

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz hakkında pluginler bi yerden tanıdık geliyor o sunucuyu gayet iyi biliyorum birçok özellik alıntı kendinizi geliştimekten fazla alıntı kullanmışsınız bunu kötü algılamayın sunucunuz başarılı inşalla eskisi gibi 1.ay öbür 1 ay öbür 1 ay öbürki gibi olmaz başarılar