Playstation 6 Ne Zaman Çıkacak?

GizliNarkozz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
147117

PLAYSTATİON 6 NE ZAMAN ÇIKACAK

Merhaba Gamer ailesi ve ziyaretçiler. Bugün sizlere Playstation 6'nın çıkış tarihinden bahsedeceğim.

Biliyorsunuz ki Playstation 5'in 2020 sonu 2021 başı çıkması bekleniyor. Playstation 5'te beklentiler yüksek. Sony, Playstation 4'te müthiş bir başarı elde etmişti. Bu başarısını sürdürmek isteyen Sony, Playstation sevenlerin görüşlerine göre Playstation 5'te de bu başarıyı elde edecek. Bundan sonra gelecek olan Playstation 6'da aynı başaryı elde edecek.
Playstation 6'da tasarım değişiklikleri, sistem güçlendirmesi ve yeni nesil bir oyun kolu bekliyoruz. Benim beklediğim yeniliklerden biride ışıklandırma. Kutu üzerine ve kollara farklı ışıklandırmalar bekliyorum. Playstation 4'te büyük başarı elde eden Sony, bizce bunu da başaracaktır.
Gta VI'nın Playstation 5 ile beraber çıkması bekleniyor. O zaman Gta VII de Playstation 6 ile çıkabilir gibi bir düşünce çok olağan olur.
Konsolda, dokunsal değişiklikler olacak. Engebeli arazide ve çamurda ilerlediğimizi konsoldan anlayabileceğiz.
Konsol oyuncularının da Sony PlayStation 6 oyun konsolundan beklentisi daha yüksek çözünürlükte daha yüksek FPS değerine ulaşmak.

images (2).jpeg

Şimdi gelelim ileri görüşlülüğümüzü konuşturmaya. Sony, ilk Playstation'ı 1994 tarihinde çıkarmıştı. 4 Mart 2000 tarihinde Playstation 2, 11 Kasım 2006 tarihinde Playstation 3, 15 Kasım 2013 tarihinde Playstation 4'ü çıkarmıştı. Matematiksel hesaplara göre 6-7 yılda bir çıkmış. Demek ki Playstation 6 da 2030 yıllarında çıkacak. Fiyatı hakkında herhangi bir yorum yapamıyorum. Playstation 4'te yapıldığı gibi abartı bir fiyatla karşılaşmayacağımızı söylemek isterim. Playstation 5'in 500-600 dolar bazında çıkacağı iddia ediliyor. Playstation 6'da tahminimizce 650 dolardan aşağı olmayacaktır.

Evet Gamer ailesi, konumuz burada sona erdi. Sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilir, konuyu beğenerek bizi mutlu edebilirsiniz.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Ya ne 5 ne 6 ben 10 istiyorum :D

Yedlix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ps 30 bekliyorum ben