Pluginden anlayan adam lazım

failking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet beyler başlıkta anlatıldığı gibi efsane fikirlerim var plugin ve skripten anlayan adama ihityacım var
Edit: Kısaca şimdi olan sunuculardan çok farklı bir girişim yapmak istiyorum çok farklı ve belki tutarsa minecraft Türkiyeyi biraz olsa da değiştirecek bir şey istiyorum yardım etmek isteyenler özelden veya dc ye gelebilirler dc linkini bırakıyorum https://dis(.)cord.gg/SzmgDMT (.)yı silin

Son düzenleme:

failking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fikirlerini yazsaydında xD.
Kardeş pluginden anlıyorsan gel özelden veya dc den konuşabiliriz ama öyle sıradan pluginlerden değil biraz ayrıntılı plugin bilen birisi lazım bana eğer tanıdığın varsa yardım edersen şimdiden çok teşekürler

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Çok ayrıntılı bilen çıkar. Ancak sen plugin yazdırmak istiyorsan yani kodlatmak istiyorsan, bulamazsın bedavaya öyle birini.
Minecraft Türkiye'yi değiştirecek bir şeyi ancak profosyonel plugin kodlayanlar vs yapar.
Onların da bedava sana yardım edeceğini sanmıyorum.

Pluginden anlayan ve iyi iş çıkaran birisini bulursun. Ancak serverin diğerlerinden pekte farklı olmaz.

Sen yinede istediğin bir eklenti vs olursa yaz, halletmeye çalışırız.
Umarım sunucun da başarılı olursun.

DarqLord41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yardımcı olurum fakat plugin yazdırmak istiyorsan buralarda çok beklemen gerekli...
DC: DarqLord41#2695

failking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok ayrıntılı bilen çıkar. Ancak sen plugin yazdırmak istiyorsan yani kodlatmak istiyorsan, bulamazsın bedavaya öyle birini.
Minecraft Türkiye'yi değiştirecek bir şeyi ancak profosyonel plugin kodlayanlar vs yapar.
Onların da bedava sana yardım edeceğini sanmıyorum.

Pluginden anlayan ve iyi iş çıkaran birisini bulursun. Ancak serverin diğerlerinden pekte farklı olmaz.

Sen yinede istediğin bir eklenti vs olursa yaz, halletmeye çalışırız.
Umarım sunucun da başarılı olursun.
Özelden veya bir dc den konuşabilirmiyiz dc olsa iyi olur çünkü yazarak anlatması biraz zor firkir var ama böyle biraz ham yazarak çok iyi ifade edebileceğimi pek sanmıyorum

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Dm'den discord adresimi verdim.

Sugean

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Evet beyler başlıkta anlatıldığı gibi efsane fikirlerim var plugin ve skripten anlayan adama ihityacım var
Edit: Kısaca şimdi olan sunuculardan çok farklı bir girişim yapmak istiyorum çok farklı ve belki tutarsa minecraft Türkiyeyi biraz olsa da değiştirecek bir şey istiyorum yardım etmek isteyenler özelden veya dc ye gelebilirler dc linkini bırakıyorum https://dis(.)cord.gg/SzmgDMT (.)yı silin
AGA BEN ANLIYORUM DC İSMİ Sugean ararsan dc den daha detaylı bir şekilde konuşabiliriz full artı full biliyorum javayı