Pluginer/Moderatör/Admin

Beni Nasil Buldunuz ?

• Egoist

Kullanılan: 1 100.0%
  • Bilgili Ama Gelişmesi Gerekli

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bilgili

• Bilgisiz

• Kullanılan toplam oy
    1

Worle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar İsmim Barış 4 Yildir Pluginerlik Üzerine Çalışıyorum Oyuncular ile İlgilenebilcek Bir Moderatör Sunucu Sorunlari ile İlgilenebilcek Bir Admin Veya Sunucu Değişiklilikleri ile İlgilenebilcek Bir Moderatör
Olabilirim Öncelikle Kendimden Bashetmek istiyorum Aktifligim Ailevi Sorunlarim Olmadığı Sürece Yüksek Plugin Editlemek Türkçeleştirmekden Anlarim Sunucudaki Oyunculara Ayrımcılık Yapmadan İlgilenebilirim
Benle İletsimime Geçmek isteyenler Az Sonra Verecegim Formu Doldurabilirler Ayrıca BungeeCord gibi Hub Sunucu Sistemlerindende Anlarim.
Kendimi Tanıtma Formum (Zorunlu)
Adım: Barış
Yaşım: 15
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri:Hub,Faction,Skyblock Ve Daha Birçok Sunucu Türü Hakkımda Bilgim Var

Sahip Olmak İstediğim Yetki: Pluginer,Admin Veya Moderatör Builderlik Dışında Çoğu Alanda Bilgim Var
Deneyimlerim: 1 Kez Nitrado 1 Kez Axitr 3 Kez Batihost isimli Hosttan Sunucu Kurmuş Ve Birçok Sunucu Kurucusuna Koşulsuz Yardim Etmiş Bulunmaktayim.
Eklemek İstediklerim: Sunucuda Herangi Önemli Buglar Var ise Kapamak Sunucu Plugin Sorunlari ile ilgilenmek Oyuncular ile İlgilenmek Sunucu Sorunlarini Çözmek.

Sizi Tanımam için Gerekli Forum (Zorunlu)
Adınız :
Yaşınız (Önemli Değil Benim için Önemli Olan Mantikli Düşünebilmek Yani Zihin Yaşı) :
Skype Adresiniz :
Sunucunuzu Gelip Ziyaret Etmem İçin Gerekli İp Adresi :
Sunucu Türünüz :

Youtube Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UC89ziJxL0-dR5kv0pGmDaRA/videos

İyi Günler Dilerim
-Pluginer Worle