POTEYTO GERI DÖNÜYOR! (v2.0) (arşive alınabilir)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

v2.0 ile geri dönüyor!

Merhabalar MCTürk ailesi, Poteyto Factions sunucusunu illa bileniniz vardır, daha önce oynamış olan vs. Üzülerek kabul etmek zorundayım ki sunucu çok acele yetiştirilmeye çalışıldı, hatalar çıktı eksiklikler oldu. Fakat v2.0 ile poteyto, bu yaz geri dönüyor. Hali hazırda upuzun bir zamanımız var ki biz bu zamanı en etkili şekilde kullanmaya çalışacağız. Sunucu zaten hazır, üstüne onlarca yeni atraksiyon (şuanlık 23, 50-60 tane yapmayı planlıyoruz), bir hammadde sistemi (hayır, lapis değil), ve daha stabil bir ekonomik sistem geliyor. Kullanması zor olan, birtürlü oturtturamadığımız fiziksel coins sistemi kalkıyor, onun yerine klasik alışık olduğumuz market geliyor. Bunun yanında, özel üyelikler için (VIP) için hali hazırda az olan özellikler azken, yüksek miktarlara satmamız çok can sıkıcı olmuştu. Bunun üzerinde bu özel üyeliklerde tam 4 kat indirime gittik. Yani eskiden 20tl olan Premium, v2.0'da 5tl olacak. Hele ki sunucu açılmadan önce 1 hafta bu üyelikler de %50 indirim olacaktır, yani bir nevi 2.5tl'ye Premium üyelikten bir aylığına faydalanabileceksiniz. Bununla kalmadık, bu özel üyeliklere de oyun dengesini ve ekonomisini bozmayan yepyeni özellikler ve bonuslar ekledik. Şuanlık sunucu hakkında bu kadar bilgi verebiliyorum. 2 haftadır inanılmaz bir yol kattetik, devamını da bekliyoruz.

Fakat bu konuyu asıl açmamın nedeni bilgi vermek değildi aslında. Siz oyuncuların fikirlerini almayı çok isterim ki, bu doğrultuda ilerlemek istiyoruz. Eski sunucudaki beğenmediniz durumları bizimle paylaşırsanız, v2.0 sistemi ile çok daha keyifli bir sunucu haline getirebiliriz.

Sunucu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için aşağıda bir video yolluyorum, Poteyto v1.0 dönemine aittir.

Sunucudan kareler de yollamamak olmaz hani :)

Mini etiket: @bydemir06 @JaydeScript

Son düzenleme:

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Çok kaliteli gelmişti kesin oynayacağım açılınca demiştim sonra kayıt olmaya üşenip oynamamıştım, çok iyi hatırlıyorum.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne güzel işte. 85Tlye VIP yapıp uçma yetkisi vermiyorlar. Hammaddeye rağmen belki oynayabilirim.
Hammadde olayı zaten eski sunucuda yoktu halen de karşıyız ancak bizim hammaddemiz diğer sunucular gibi taşlar biryer odunlar biryerde vs olmayacak :p Sürpriz olsun :)