PrisonTURK <-> Tek Türk Prison Sunucusu <-> Suanki Tek Prison

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
PrisonTURK ;
Merhaba Arkadaşlar Ben MehmetTML Bugün Sizlere Yeni Projemle İlgili 2-3 Bilgi Vereceğim :) ...
Proje Tr 'de Tek Olacak Olan Prison Server Server'in Coğu Şeyi Hazir Ancak Maddi Durumdan Dolayi Acılmıyor ...
Serveri Açabilmemiz icin Para lazım
Ancak Paramız Yok ...
Bu Yüzden Sposor Arıyorum Çokta İyi Bir Ana Machine si Olmasına Gerek Yok
Düşüncem 50 Slot 4Gb Ram - Ram Bence Yeterli Çünkü Pluginler Hepsi Birleşik Gibi Bir Şey Cok Pl Yok ...
Gelelim Prison Nedir ? ;
Prison Bir Hapis Rpg 'sidir Amaç Taş - Kömür - Odun Kasarak Level Atlayıp Kurtulmaktır. tabii ki Kurtulana Kadar
Elmas Kazmalar - Setler - Kılıçlar - Ozellikler - Edit Kazmalar Alabileceksiniz ..
Ve Bunlarlada Kalmayıp Kömürden Elmasdan Çıkan Levellerle Xp Basabilirsiniz tabii ki Serverde PvP Alanlarıda Vardır
Eğer Destek Olursanız Serveri Açabilicez ...
Ne Dersiniz ? + Yorumları Eksik Etmeyin + Dediğim Gibi Sw 'nin Açılması için Sponsor Lazım + Tek Vip Satmıyoruz Örnek Op Kazma- Op Balta Gibi Editleri'de
Para ile Satıyoruz Bunlar Vip Kadar Pahalı Degildir İstek Üzerine Server Globalleşedebilir Yabancılarla Oynayın İyi Olabilir ...
Skype'm : bloodgamerz

Son düzenleme:

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Düşüncelerin güzel olabilir fakat serveri görmeden para verecek olan çok kişi olmaz. En iyisi sponsor bulmaya çalış bence. :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
İlk sunucu değil daha önce birçok Prison sunucusu açıldı bu bir. Sunucu yok VIP satıyorsunuz bu yaptığınız şey nedir söyleyeyimmi, paramız yok VIP satmazsak sunucu 1 ay açık kalsa bile öbür ay kapanır sizin paranızla ayakta duracağız hiçbir yatırım yapmayacağız tek amacımız para kazanmak. Ben bunu çıkarıyorum VIP sunucu açılmadan önce ha, ortada hiçbir şey yok para istiyorsunuz bu şöyle bir şey; "Tanımadığınız birine para verin size ekmek getirsin.", pek inandırıcı bir şey değil sunucuya hiç yatırım yapmıyorsanız bu sunucuya değer vermediğiniz anlamına gelir amacınızın para olduğunu gösterir.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İlk sunucu değil daha önce birçok Prison sunucusu açıldı bu bir. Sunucu yok VIP satıyorsunuz bu yaptığınız şey nedir söyleyeyimmi, paramız yok VIP satmazsak sunucu 1 ay açık kalsa bile öbür ay kapanır sizin paranızla ayakta duracağız hiçbir yatırım yapmayacağız tek amacımız para kazanmak. Ben bunu çıkarıyorum VIP sunucu açılmadan önce ha, ortada hiçbir şey yok para istiyorsunuz bu şöyle bir şey; "Tanımadığınız birine para verin size ekmek getirsin.", pek inandırıcı bir şey değil sunucuya hiç yatırım yapmıyorsanız bu sunucuya değer vermediğiniz anlamına gelir amacınızın para olduğunu gösterir.
ne ara yazdın yav ? :D

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen bea D:AS:[DOUBLEPOST=1408800382,1408800174][/DOUBLEPOST]Beyler Sposor Bulucağım O Zmn Vip işi olmz

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Prison hatta genellersek rpg Türkiye'de tutmuyor. Dolayısıyla kimsenin sponsor olacağını zannetmiyorum.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben ne zamandır yabancı sunucularda olan oyunların Türk sunucularda çıkmasını bekliyorum. Ama nafile.

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
il bi açılsın tutmassa bakıcaz ... şimdi tüm pl leri yazdm bug ları fixledm mapı yapıom ocak yerlerini yapıom

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir iki gün önce açıldı bir tane prison doğru düzgün 5-8 kişiydik. Ne yapsınlar faction çevirdiler. Cidden tutmuyor yani yapacak bir şey yok. öğrendim ki başka bir tane daha varmış. 4 kişi vardı onda da.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
End is near. Ekmek elden su gölden iş dönmez yatırımsız sunucu açılmaz. Türkiyede sunucu açmak her yiğidin hakkı değildir.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
"Maddi" durumu olmayan okumasına baksın abicim burda ne işiniz var yanlış anlamayın gidin okuyun adam olun paranız olsun istediğinizi yaparsınız.

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Diyosunki Parası Olmayan Buraya Gelmesin Dersine Baksın'mı ?
[Bu Dünyada herkes Eşit değil !]

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
BİZİM AÇIALCAK PRİSON SUNUCMUZ ADINI ÇOK GÜZEL ÇALMIŞSINIZ :)