Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

ProjectSurvival, takım arkadaşlarını arıyor!

ruddeTR

survivaltr.com
Emektar Üye
Mesajlar
837
Puanları
2,975


ProjectSurvival, takım arkadaşlarını arıyor!

Selamlar. Şu anki ekibimizin tam zamanlı vakit ayıramamasından ötürü kendimize, yükümüzü paylaşacak takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

Aradığımız kişi Personel olarak aramıza katılacak. Personeller, sohbeti modere ederler ve oyuncu ilişkilerinden sorumludurlar. Çözülemeyen konuları Topluluk Yöneticilerine iletirler. Terfi durumlarında Topluluk Destekçiliğine yükselirler ve hile kontrollerini yaparlar, ticket yetkilileri olurlar.

Kendileri oyunculardır. Sunucuda sadece Topluluk Yöneticileri hayatta kalma modunda oynamazlar.

Sunucu Konumuz: Altın - oyna.ProjectSurvivalMC.com - Survival - Mevsimler/AntiHile/AntiXray/PvE/PvP/Kanlı Ay (1.12.2) (+30 Online)

Eğer Personel olarak aramıza katılmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup gönderiniz, kayıt merkezimizde değerlendirilecektir.
Google aracılığıyla başvuru formu

Formu doldurduktan sonra Discord Sunucumuza katılmayı unutmayın ki başvurunuzda olumlu bir gelişme olursa sizi haberdar edebilelim, okuduğunuz için teşekkürler; iyi forumlar!

-ProjectSurvival yönetimi.