Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Kokten

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock markette bolca örümcek spawnlanıyor haberiniz olsun..

EnginTraceur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende survival sunucunuz sıfırlanırsa çok iyi olur Artık maf oldu dünya her şey hiç doğal yer kalmadı heryer yapay oyuncularda eminimki sıfırlamanızı kabul edicektir bir oylama yapıp sunucuyu sıfırlarsanız süper olur.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Bende survival sunucunuz sıfırlanırsa çok iyi olur Artık maf oldu dünya her şey hiç doğal yer kalmadı heryer yapay oyuncularda eminimki sıfırlamanızı kabul edicektir bir oylama yapıp sunucuyu sıfırlarsanız süper olur.
2 ayda bir ormanların yerini uzaklaştırıyorum merkezden. Provanas oyuncuların emeklerinin korunduğu bir serverdır. Sıfırlamak bizim vizyonumuzda yok maalesef.

Skyblock piston sorunu düzeltildi.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Skyblock, clearlag eklendi, yarın düzenlenecek.

Magiest

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba.Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene serverınıza kayıt olmuştum.Kayıt sınırına ulaştım ve şifrelerimi ve kullanıcı adlarımın hepsi ben bilgisayarımı formatlarken unuttuğum için gitti.Yeni bir hesap açmam durumunda bunla serverınıza girmeme yardımcı olabilirmisiniz?

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Merhaba.Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene serverınıza kayıt olmuştum.Kayıt sınırına ulaştım ve şifrelerimi ve kullanıcı adlarımın hepsi ben bilgisayarımı formatlarken unuttuğum için gitti.Yeni bir hesap açmam durumunda bunla serverınıza girmeme yardımcı olabilirmisiniz?
Ismini özelden yazarsan yardımcı olabilirim.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Survival, Skyblock; tab bölümü yenilendi.

Survival, skin sorunu gece düzeltilecek.

Survival, Skyblock skin sorunu düzeltildi.