PUBG Yeni Güncelleme

Güncellemeleri beğendiniz mi?

• Evet.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

PUBG Yeni Güncelleme

qgtcxer8p1xy.png

Herkese merhabalar! Bugün PUBG'ye yeni gelen güncellemeler ile birlikte neler değişti, neler eklendi bunları listelemek istiyorum. Hazırsanız devam edelim.

Sunucu ve istemci performansı hakkında yenilikler geldi.

Yeni Silahlar:

Oyuna Graza ve P18C silahları eklendi. Graza 7,62mm mermi kullanıyor. Buna ek olarak yalnızca yardım paketlerinden çıkan bir taarruz tüfeği olma özelliğini taşıyor.

P18C ise 9mm mermi kullanan bir silah. Kendisi tam otomatik bir tabanca.

Araçlar ve Eşya Değişiklikleri:

Artık oyuncular uçaktan atladığı zaman kargo kapıları açılacak bunun dışında uçağın içinde ve dışında bulunan ışıklandırmalar optimize edildi. Başlangıç uçakları hakkında diğer bir yenilik ise başlangıç uçaklarının üzerinde çalışılıp, geliştirilmiş olması.

Araçlarla ilgili yeniliklerde ise artık arabalar ve tekneler daha uzaktan görülebilecek. Yani artık eskisinden daha uzak mesafeden araçları fark edebileceksiniz. Bunun dışında artık araçlar yaratılırken hep aynı yöne değilde rastgele bir yöne dönük olarak yaratılacak.

Silahlarla ilgili ise UMP'ın yaratılma oranı biraz düşürüldü fakat UZI'nın yaratılma oranı ise biraz daha yükseltildi. Bunun yanı sıra belirli silah eklentilerinin de isimleri değişmiş bulunmakta. Dahası artık yardım paketlerinde keskin nişancı tüfeği, taarruz tüfeği ve 4x dürbün çıkarabileceksiniz. Buna ek olarak VSS artık yardım paketlerinde çıkmayacak. Bunun yerine silahı haritada bulmanız gerekecek.

Bazı eşyalar için haritada çıkma şansı dengelendi. Bunun dışında Seviye 1 Kask, Seviye 1 Zırh'a nazaran çok daha yüksek ihtimalle haritada çıkabiliyordu. Bu da dengelendi.

Oynanış:

UMP artık daha fazla tepecek.
Artık altıpatlar silahı dışındaki tüm silahlara kırmızı lazer görüşü takılabilecek.
Artık loot yaparken yere yatmak veya yerden kalkamayacaksınız. Bu şekilde loot yaparken daha güvenli şekilde duramazsınız. Bu çatışmalarda tehlikeli bölgede loot yaparken sizin lehinize olacak.
Silahı doldururken atış modunu artık değiştiremeyeceksiniz.
Motorlar artık daha dengeli ve düz gidiyor.
Tabancalar artık daha hızlı çekilebilecek.
Yere düştüğünüzde sağlığınıza doğru orantılı şekilde ekran gidecek renksiz bir hale dönecek. Bu çok hoş olmuş.
Bu güncellemeyle beraber artık silah doldururken kapılarla, araçlarla ve eşyalarla etkileşime girebilirsiniz fakat etkileşime girdiğinizde karakteriniz silahı doldurmayı bırakacak.
Vector ve UMP ile birlikte artık üçlü atış modunu kullanabileceksiniz.

Arayüz Değişiklikleri:

Oyuna Vietnamca, Tayca ve Endonezce dilleri eklendi.
Karakterin geri tepme animasyonu geliştirildi, düzenlendi, güzelleştirildi.
Takım arkadaşınız öldüğünde çıkan ölüm işareti belli bir mesafeden sonra kaybolacak.
Haritaya takım arkadaşlarının bulunduğu bir liste eklendi.

Dünya İle İlgili Eklemeler:

Oyuna gün batımı ve açık hava adında iki hava durumu eklenmiş bulunmakta.
Karakter düşüp, hasar alacağı kadar hıza yükseldiği ana özel yeni bir animasyon geliştirildi.
Kırıp, yok edebileceğiniz kabinler eklendi.

birçok hata düzeltildi.

Evet arkadaşlar. Güncelleme notları bu kadardı. Oyunun incelemesinde dediğim gibi hızlı ve güzel güncellemeler alıyor. Şimdilik görüşmek üzere!

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gerçek zamanlı hava durum olsa daha iyi olurdu :( gerçekçilik istiyoruzzz