RavenNETWORK aOneBlock Plugin Paketi | Tamamen Ücretsiz! |

Hyzama

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tam 3 gün boyunca uğraşarak böyle bir paket yaptım biliyorum şöyle yorumlar gelicek işte alıntı şöyle böyle fakat hepsini tek tek kendim ekledim sunucuya pluginleri tek tek araştırarak yaptım ve şunuda söyleyim zamanım olmadığı için sunucudan ss alamadım paketi bitirir bitirmez şimdi sizlere atıyorum eğerki içinde hatalı plugin vesaire varsa bana discord üzerinden ulaşabilirsiniz ve hatayı anlatabilirsiniz teşekkürler ama neredeyse herşeyi ayarlı skriptlerin en gelişmişini bulmaya çalıştım ilk kez paket yapıyorum hatalarım olabilir kusura bakmayın teşekkürler buraya belki sonradan fotoğraflar ekleyebilirim içinde zaten fazla bir reklam yok varsa'da kolayca bulunan birkaç reklam var onlarıda kendi sunucunuza göre ayarlar yaparsınız birde şunada bir açıklık getireyim titlemanager'de tab bölümünü açmayın tab buga giriyor yanıp sönmeye başlıyor o yüzden kullanmayın.

İndirme Link : RavenNetwork_aOneBlock_SkyBlock_Plugin_Paketi_V1.zip dosyasını indir - download
Virus Total : VirusTotal

Eğerki paketi görmek istiyorsanız sunucuma gelebilirsiniz : Oyna.ravennetwork.tk