Rebel-Craft Açıldı 1.7.X FACTİON/PVP/BOSS 0 LAG IP=rebelcraft.nitrado.net

Jakexga_merRS1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,
Bu Gün Sizlere RebelCraft'ın Faction Sunucusunu Tanıtacağım.

Merhaba, Ben JakeXGamer. Faction Bir Sunucu Açtık, Peki Bu Gün Ne Yapacağım?
Faction Sunucumuzu Sizlere Sunacağım. Umarım Beğenirsiniz.(Taşınıyoruz Nitrado'ya )

IP Adresimiz: RebelCraft.nitrado.net(Taşınıyoruz Nitrado'ya )
Kapasite: 64Kişilik
Sürüm:1.7-1.7.9

Düzenli Event'ler+İlgili Adminler+Eğlenceli Etkinlikler(Kurucumuz JakeXGamerRS-Tarafından yazılan pluginler ile Süper Eğlenceli Etkinlikler)+Hileye Taviz Verilmez(Özel Plugin Tarafından Engellenir Kullanan Yetkili Tarafından Görülürse Sınırsız veya Süreli Olarak Banlanır) Silah Plugini Eklenmiştir.

S
erverimizde Ayrımcılık Yoktur herkes Serverimizdeki Kurallara
Uymak Zorundadır (VIP Üyeler'de Dahil)
HİLE YASAKTIR(Kill Aura,Noslowdown,Noknockback,Regen,Fly,Fastbreak vb vb.)
KÜFÜR YASAKTIR
BUG BULUP YARARLANMAK YASAKTIR, FAKAT BULDUĞUNU BUG'U BİLDİRİRSENİZ ÖDÜLLENDİRİLEBİLİRSİNİZ. (Üye Kullanmaya Devam Eder Ve Yetkili birisi İle İletişime Gecmezse Sınırsız Banlanır)
HESABINIZIN GÜVENLİĞİ TAMAMEN SİZE AİTTİR
PvP'de Kaybolan Eşyalardan Yetkililer Sorumlu Değildir.
" /warp " Yazdığınız Zaman Karşınıza Menu Çıkar.

Kurucular: JakeXGamerRS
Admin: ErenRS
Builderler:-
Moderatör: Yumon
REKLAMCI &REHBER alımlarımız devam etmektedir.

Spawn Tamamen Bize Ayid Bir Spawndır Bir Sunucuda Görürseniz Bilgilendirin!
Yeni Spawn Resimleri Gelicek!
Market

Lapis

Hammadde

Orman

Son düzenleme:

FoRJelibon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Rehber alımına yazarmısın İhtiyaç olursa skypeden ulaş :) Skype: Ogun028

Ezyl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bu sw beni mod yatı sonra okadar çalıştım ama bir hafta çalıştıktan sonra okadar emek verdiğim bu swden ban yedim :(

Jakexga_merRS1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Spawn batihostun verdiği spawn..
hyr kendimiz ugraşıp yaptık herkes girsin baksın başka serverde varsa bizden alıntı yapmıştır![DOUBLEPOST=1421617911,1421617880][/DOUBLEPOST]
BEYLER *** GİBİ SERVER İLGİSİZ ADMİNLER VİPLERE CEVAP VERİYOLAR SADECE CANI İSTEYİNCE BAN ATIYOLAR *** GİBİ SERVER GİTMENİZİ ÖNERMEM DURMADAN KÜFRDEN ADMİNLER *** GİBİ SERVER GİRMEYİN BENCE SIÇSAM DAHA İYİ SERVER ÇIKAR.
Ben vipelrede Cevap vermedim başım agrıyo dedim sonra laf attınız[DOUBLEPOST=1421617958][/DOUBLEPOST]
arkadaşlar bu sw beni mod yatı sonra okadar çalıştım ama bir hafta çalıştıktan sonra okadar emek verdiğim bu swden ban yedim :(
o benim eski serverim di bu server deyildi o server gameoffaction du lütfen yorumunu kaldır ![DOUBLEPOST=1421618099][/DOUBLEPOST]Birde şimdiden Yazıyım 15 Yaşındayım Sonra 15 Yaşında Kurucu İstemiyoruz Demeyin!

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihostun serverinin spawnıda bu neden alıntı yapıp kendi hostunun adını kirletsinmi kulağa mantıklı geliyormu inanmayan server ip adresini bulup girip bakabilir

Jakexga_merRS1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bakarmısın REsimlere güncelledim Yanlış resim :)[DOUBLEPOST=1421618784,1421618426][/DOUBLEPOST]
Batihostun serverinin spawnıda bu neden alıntı yapıp kendi hostunun adını kirletsinmi kulağa mantıklı geliyormu inanmayan server ip adresini bulup girip bakabilir
bak resimlere bi !

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn zaten güzel değil,çalıntı olsa nolur.0 Lag diyolar,lagdan geçilmiyor.Vede saygısız adminler var.Girmeyin derim.

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
FurkanMC De adminlerden biri,veya sırf item için böyyle yazıyor.[DOUBLEPOST=1421687218,1421687187][/DOUBLEPOST]Katılım tarihi;dün :) Sırf konuya güzel server yazmak için katılmış.

CahiliyaT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
JakeXga_Mers lafim sana;
Sunucu guzel disi guzel ici hos degil. Tamamen para kazanma amacli 1 ay 2 ay tas catlasin 3 dayanacak sunucu. Ben derim bir 5 gun daha mapa filan ozen goster ama bir sey farketmez...

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi