️ RedCrystal V0.5 Faction/PvP Plugin Paketi ️

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bi Sorun Çıktı Şu MassiveCore İle İlgili CraftBukkit'im Nitrado'nun Verdiği Ama Servere /f Yazınca hiçbir şey Demiyo MStore Filan her şey Normal Ama /f create filan hiç bi komutu kabul etmiyo ? Yardım edermisin

Testhesap

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi Sorun Çıktı Şu MassiveCore İle İlgili CraftBukkit'im Nitrado'nun Verdiği Ama Servere /f Yazınca hiçbir şey Demiyo MStore Filan her şey Normal Ama /f create filan hiç bi komutu kabul etmiyo ? Yardım edermisin
MassiveCore Çalışıyorsa Factionun ya jarında yada massivecore configlerinde veyatta mstore da bir hata var demektir

Testhesap

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MassiveCore Düzelttim :) Ama Nedense /f mod değilde /f officer klanda adamı mod yapıyo onun çözümü nedir biliyomusun ?
Yeni Sürümle alakalı Eski sürümde moddu şimdi officer yapmışlar bunu şöyle düzeltebilirsin mycommand aliaser vb. pluginler var onları kullanarak f mod f officer komutu olarak ayarlayabilirsin.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Yeni Sürümle alakalı Eski sürümde moddu şimdi officer yapmışlar bunu şöyle düzeltebilirsin mycommand aliaser vb. pluginler var onları kullanarak f mod f officer komutu olarak ayarlayabilirsin.
Teşekkürler Bide Bazı Serverlerde Bu Plugin Türkçe Skript'lemi Yapmışlardır ? yoksa başka bişiylemi ?