Respect Survival 1.8 - 1.12 • AÇILDIK •İlk 2 güne özel +%50 Kredi • Efsane Sistemler • AKTIF !!

xRespect

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
respectsurvival.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.12
Sunucu Slotu
64
Sunucu Türü
Survival
respectsurvivalkonu2.jpg

Sistemleri biraz açmak gerekirse ;

• Online Ol Kazan sistemi: Sunucuda belirli dakikalar geçirdikten sonra /etkinlik yazarak belirtilen ödülleri alabilirsiniz. (100DK,500DK vs)
online ol kazan.png

•Sanal Çiftlik sistemi: /çiftlik yazıp 50.000$ karşılığında çiftlik alıp, içerisine yine belirli ücretler karşılığında hayvanlar alarak gelir elde edebilirsiniz.(NOT: SADECE OYUNDA OLDUĞUNUZ SAATLER'DE GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.)
Çiftlik bank.png

•Rütbe Sistemi:/rütbe yazarak bu paneli açabilirsiniz , zamanla kasılıp VIP'lere eşdeğer kitler , komutlar alabilirsiniz.
Rutbe.png

•Köylü takas sistemi:Eski ama hâlâ kullanışlı olan bir sistem olduğunu düşünüyorum.
•Coin sistemi: Taş kazarak coin'ler elde edebilir ve bu coinler ile köylütakas'da para kasabilirsiniz.

Coin.png

•Maden yumurtlayan inek sistemi:Elmas,Altın,Zümrüt,Demir,Süt yumurtlayan inekleri oyun içerisinde satın alabilirsiniz.
Maden İnegi.png

•Sanal market sistemi: /Market yazarak kolay eşya alıp satabileceksiniz.
Sanal Market.png

•Otomatik Toplama Sistemi:Kırdığınız her ağaç her maden envanterinize direkt olarak gelir (Madenler pişmiş olarak)
•Kasa Sistemi:Eventlerde yahut oyun içi parayla, eşyalarla , anahtar satın alıp açabileceğiniz çok güzel kasalar bulunmaktadır.
•Jackpot sistemi: /jackpot yazarak jackpot oynayabilirsiniz.

•Ipeksi Spawner:İpeksi enchant'lı kazma ile spawner'ları toplayabileceksiniz.
YAPILAR

ORMAN
SPAWN-1

SPAWN-2
--------------------------

IP:RespectSurvival.batihost

Sürüm: 1.8-1.12

Site: RespectMC.bati.host (ÖN KAYITLAR AÇIKTIR.)

Discord : mg6G2YR
-----------------------------------

Tek başıma bu kadar oldu, Sizlere her konuda ilerlemeye gideceğime söz veriyorum (site,ip,yapılar,eklentiler,sistemler,konu tasarımı vs. ) şu an tek amacım siz oyunculardan olgun bir ekip kurup, bu server'ı olabildiğince geliştirmek , güzelleştirmek.Kararları kendim değil ekip olarak alacağız.Discord sunucumuzda istek-öneri kanalında sizlerin istediği her şey gözden geçirilip uygun olanlar eklenecektir.Şimdiye kadar ben tasarladım bundan sonrasını SİZ tasarlayacaksınız.Okuduğunuz için teşekkür ederim her türlü eleştiriye açığım.Ne demişler eleştirisiz devlet kısa zamanda çöker...IYI OYUNLAR

Son düzenleme:

charoz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel bir server olmuş. ama bu sistemin aynısı oynadım tek sıkıntısı büyük farmlarda KöylüTakasda uğraştırıyor oto çevirme olursa mükemmeler olur.

xRespect

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel bir server olmuş. ama bu sistemin aynısı oynadım tek sıkıntısı büyük farmlarda KöylüTakasda uğraştırıyor oto çevirme olursa mükemmeler olur.
Güzel yorumun için teşekkür ederim , isteğini de notlarım arasına ekledim.

mertmert1903

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum siteden kayıt oldum ama giriş yapamıyorum bakar mısın

xRespect

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dostum siteden kayıt oldum ama giriş yapamıyorum bakar mısın
Öncelikle bizi tercih ettiğin için teşekkür ederim.Başlıkta yazdığı gibi sunucu yarın saat 17.00'da açılacak.Yarın 17.00'da aramızda görmek isteriz.İyi günler

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açıldığı gibi girdim ve tam bir felaketti lag sizin zevkinizi mahfediyor ve siteye kayıt olmadan giremiyonuz bu ayrı bir dert emek arıyorsanız girmeyin orta bile değil op survival benzeri ve vip alırsanız ki ucuzdur admin sizin dışınızda birseyi önemsemez ve hatta oyun açılmadan birşeyler yapmanıza izin verir o derece p2w demek istemem öyle bir server ama deneyin yani zevk alırsınız

xRespect

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açıldığı gibi girdim ve tam bir felaketti lag sizin zevkinizi mahfediyor ve siteye kayıt olmadan giremiyonuz bu ayrı bir dert emek arıyorsanız girmeyin orta bile değil op survival benzeri ve vip alırsanız ki ucuzdur admin sizin dışınızda birseyi önemsemez ve hatta oyun açılmadan birşeyler yapmanıza izin verir o derece p2w demek istemem öyle bir server ama deneyin yani zevk alırsınız
Dediğiniz her düzenlemeyi yaptığıma rağmen (Köylü takas , market , rütbeler vs) buraya gelip paytowin demen çok gereksiz.VIP olan arkadaş huni ile ilgili bir sıkıntı yaşadı onu çözmeye çalışıyordum ondan önce sana birçok konuda yardımcı oldum fikrini dinledim.Neyse iyi oyunlar yorumun için teşekkürler