Rhan Design Konu Tasarım Örneği

Rhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar grafik tasarım alanında her zaman kendimi geliştirmeyi planlıyorum. Sunucu sahipleri için yaptığım konu tasarımları çalışmalarım hakkında görüşleriniz benim için çok önemli sizlerden yorum bekliyorum teşekkürler.
SUNUCU-GİRİŞ.png
LOGOLU.png
logolu-sistemler.png

İletişim için Discord : Rhan#5215

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kaliteli bir designer olmak istiyorsan ve piyasada gerçekten yer almak istiyorsan önerim; konu tasarımı özgün tutman ve biraz uzun kalmalı 3 sayfa kısa bi tasarım olmuş. Son olarak ayrıca font ve renk uyumuna dikkat etmelisin. Her göze hitap eden bir font ve renk uyumu olmalı.

Rhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir designer olmak istiyorsan ve piyasada gerçekten yer almak istiyorsan önerim; konu tasarımı özgün tutman ve biraz uzun kalmalı 3 sayfa kısa bi tasarım olmuş. Son olarak ayrıca font ve renk uyumuna dikkat etmelisin. Her göze hitap eden bir font ve renk uyumu olmalı.
Görüşleriniz için teşekkür ederim.
Öncelikle özgün kısmına gelirsek karakter pnglerini çoğu herkes gibi internetten bende kullanıyorum fakat dümdüz yapıştırmıyorum eklediğim efektler ile farklı hale getirmeye çalışıyorum.
Ayrıca kendi görüşüm olarak tanıtım afişlerinde az ve öz olması benim için daha önemli sunucu sahiplerinin de aynı görüşte olduğunu düşünüyorum insanları kalkıpta 10 sayfa afişi okutableceğimizi pek zannetmiyorum.
Burada 3 tane görsel paylaşmamın sebebi sadece örnek olarak tasarım hakkında görüşleri almak.
değerli yorumunuz için teşekkürler dikkate alacağım.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yazılara çok hafif gölgeler ekleyerek görsellik katabilirsin ve ayrıca özellikle kaliteli karakter resimleri kullan, bu tarz tasarımlarda çok büyük etken olduklarını düşünüyorum, biraz yanlış bir düşünce olabilir ama eskiden sunucu konularına bakarken tanıtım görsellerinde 144p karakter, ikon falan gördüğümde direkt olarak incelemekten vazgeçiyordum çünkü hazırlanırken pek önem verilmemiş hissiyatı oluşturuyordu bende, dolayısıyla incelemeye değmez diye düşünürdüm.

Renklere de biraz dikkat ettik mi, tamamdır, mükemmel.
Sayfa sayısı zaten müşteriye bağlı bir şey, kimi birkaç sayfa ister kimi kitap yazdırır. Güzel örnekler ellerine sağlık, başarılar!

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tasarımların gayet güzeller ellerine sağlık

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Görüşleriniz için teşekkür ederim.
Öncelikle özgün kısmına gelirsek karakter pnglerini çoğu herkes gibi internetten bende kullanıyorum fakat dümdüz yapıştırmıyorum eklediğim efektler ile farklı hale getirmeye çalışıyorum.
Ayrıca kendi görüşüm olarak tanıtım afişlerinde az ve öz olması benim için daha önemli sunucu sahiplerinin de aynı görüşte olduğunu düşünüyorum insanları kalkıpta 10 sayfa afişi okutableceğimizi pek zannetmiyorum.
Burada 3 tane görsel paylaşmamın sebebi sadece örnek olarak tasarım hakkında görüşleri almak.
değerli yorumunuz için teşekkürler dikkate alacağım.
Ben teşekkür ederim; bir grafik tasarımcısı değilim ancak bir üye olarak gözüme batan şeyleri paylaştım.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence güzel olmuş, kötü duran bir şey yok.