Roman Reignsi Neden Sevmiyorum,Asuka Hakkında Düşüncem+Samoa Joe Hakkında

Yasaksiz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi açık konuşalım şu samoalıların soyundan Bir The Rocku Bir de Samoa Joe'yi severim Roman,Usos Falan hikaye Rikishi Umagayıda beğeniyorum fakat çok fazla bir sempatim yoktur.
Romanı Neden Sevmiyorum?

Roman bana göre sırf Rockun akrabası olduğu için push alıyor.Birazda Vince yalakası birisi bana göre Pushu WM 33 Den sonra kesildi kesilmese zaten aşırı tepki alacaktı.Bence kesilmesi normal koskoca Undertakeri yeniyorsun emekli ediyorsun.
Neyse uzatmadan Asukaya geçeyim

Bu sene survivor seriesde Asuka taşıyor takımı bana göre çok yetenekli bir yenilmezlik serisi var bana göre aldığı pushu dibine kadar hak ediyor.

Geçtik Samoa Joeye

Finn Ballor ile Süper bir maç yapan ve Monday Night Rawın çökmemesini sağlayan Brock Lesnara yenilen Paul Heymanı Uyutan Roman Babayı Ezen silindir işte karşınızda Samoalıların Joe
Abi bu adam süper bir şey ya.IC Tıtle hakediyor bence sakatlıktan yeni döndü onu survivor seriesde izleyeceğiz.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir ara delisi olduğum şu güreş programınındaki favori adamımdır kendisi,
Neden mi favorim ?
-Şov adamı değil, çok söz söylemez,
-Shield`in taşıyıcısı(eski)
-Authority adlı eski takıma karşı durması,
-Kendini beğenmiş bazı yeteneksiz şovmenleri tek Spear`da ligden düşürmesi,
Ve sen bu adamı beğenmiyor ve Vincent'e yalakalık yaptığını mı savunuyorsun, orada yalakalık yapacak en son adam Roman'dır.
Üstüne Taker'ı bitiren adam Brock Lesnar'dan başkası değil, 21-1.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden mi favorim ?
Ve sen bu adamı beğenmiyor ve Vincent'e yalakalık yaptığını mı savunuyorsun, orada yalakalık yapacak en son adam Roman'dır.
brock lesnardan başkası aslında,taker brockla olan kontratı imzalamadı fakat romanla olan resmi bir maçtı.
romanla vince in s....tape leri çıktı ayrıca ve wwe nin senaryo olduğunu biliyorsan romanı sevmezsin zaten.
konuda asuka yı ve nxt şovunu izlemediğimden asukaya yorum yapamayacağım. Samoa joe bir heelin tüm özelliklerini dibine kadar taşıyor rakibini domine ediyor.Lesnar ile gbof taki maçı mükemmeldi.Kilosuna göre mükemmel bir güreşçi ve pushuda ayarında alıyor.

Yasaksiz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neden mi favorim ?
Sen Shield döneminden bahsetmişsin Shield dağıldıktan sonra hak etmediği kadar boo aldı bana göre.