Royal Craft - 1.7x ve 1.8.x - Survival - Skyblock - Faction - PvP - Her gün düzenli etkinlikler

J3ayWhitee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Swye Kaydolur olmaz sw çöktü şansımıza bak :D

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buda sizin rehberlerden biri karar sizin

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam skyblock rehberi gidipte ona iksir yapımını soramazsınız adı üstünde skyblock rehberi iksir rehberi değil.
Rehber dedigin sadece skyblock ile ilgili degil Minecraft ile ilgili bilgileri bilmekle ve cevaplamakla yükümlü.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Siteden kayıt kalkmıştır.

GÜNCEL

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
her gün farklı yenilikler getirmekteyiz ne gibi geliştirmeler yapılabilir öneriniz varmıdır?

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
her gün farklı yenilikler getirmekteyiz ne gibi geliştirmeler yapılabilir öneriniz varmıdır?
Yenilik Değilde Onerim Var Bence Sunucudaki Oyun Sayisini Dusurun Cunku Sunucuya 20 Kisi Girse 7 Faction Olsa 3SkyBlock Olsa 2Survival Olsa 3 Kisi PVP mi Oynayacak

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rezil olmaya devam ediyorsunuz tebrikler nasıl başarıyorsunuz birde diyorsunuz diğer sunucular bizim serverde reklam yapıyor.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Rezil olmaya devam ediyorsunuz tebrikler nasıl başarıyorsunuz birde diyorsunuz diğer sunucular bizim serverde reklam yapıyor.
1)-
2)bu reklamı yap diyen yada svlere gidip reklam yapın diyen biz değiliz olamayızda
3)konuyu baltalamak yasak değilmi neden "rezil" kelimesini kullanıyorsun ?

Yenilik Değilde Onerim Var Bence Sunucudaki Oyun Sayisini Dusurun Cunku Sunucuya 20 Kisi Girse 7 Faction Olsa 3SkyBlock Olsa 2Survival Olsa 3 Kisi PVP mi Oynayacak
sunucuda zaten şu an pvp yok 3 mod var hepsinde 10 15 kişi oluyor yorumunuz için teşekkürler yakında umarım online artışı sağlarız.

Son düzenleme:

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1)biz dğer sunucular bizim serverda reklam yapıyor demiyoruz bu
2)bu reklamı yap diyen yada svlere gidip reklam yapın diyen biz değiliz olamayızda
3)konuyu baltalamak yasak değilmi neden "rezil" kelimesini kullanıyorsun ?

sunucuda zaten şu an pvp yok 3 mod var hepsinde 10 15 kişi oluyor yorumunuz için teşekkürler yakında umarım online artışı sağlarız.
Yiton sizin serverde reklamcı ne mağlum onun gelip yapmadığı.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Yiton sizin serverde reklamcı ne mağlum onun gelip yapmadığı.

Merhaba. Oyuncularla ilgili olan yetkili benim, ve Yiton'un kendisi ile görüşmede bulundum, bu reklamı kendisinin yapmadığını belirtti. Sanıyorum ki sunucumuz içerisinde onu sevmeyen bireyler, başka sunuculara gidip reklam yapmanın cezasının ban olduğunu bildiği için böyle bir eylem gerçekleştirmişler. Tavrınızı anlıyorum, son derece haklısınız fakat sunucumuzdaki herhangi bir yetkilinin böyle bir tutum sergilemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bizim adımızdan ya da bizim adımıza yapılan tüm reklamlar tarafımızdan yapılmamaktadır. Verilen rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum. İyi forumlar.

günceldir arkadaşlar

güncelll