> YAZ ŞENLİĞİ * NOVACRAFTER * OPSKYBLOCK KRALLIĞI * 1.8 - 1.8.8 * Sandık satar * /adakit birçok özellik... >

Sunucumuza eklenicek yeni oyun ne olsun?

• Skyblock

Kullanılan: 7 46.7%
  • Survival

Kullanılan: 4 26.7%
  • Eggwars

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz sorunsuz aktifliğini devam ettiriyor! 7. ayımıza girdik ve Yaz'a özel etkinliklerimiz aktif! Hepinizi bu eğlenceli sunucumuza bekleriz.

AbraTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer Bir Sunucu'da Adalet Arıyorsanız Kesinlikle Buraya Uğramayın.. Rehber'inden Kurucusuna Tüm Yetkililerin Ağzında Küfür Var Oyunculara Edilen Küfürlerin Haddi Hesabı Yok. Eğer Server'in İçinde Server'in Eksik Bir Yönünü Dile Getirirseniz Ya Küfürle Yada Ban'la Karşılaşacaksınızdır.. İyi Günler..

AbraTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server'da Edindiğim Deneyime Dayanarak Konuşuyorum Ki; Gece Editte Rehber Ve Arkadaşları Nuker Ve SpeedMine Açarak Oyun 1.'liğine Kadar İlerlediler Kaç Kere SS Almama Ve Kuruculara Göndermeme Rağmen Yinede Küfür Yedim Kurucu Sevdiği Kişilere Asla Laf Kondurtmuyor.. Haksızlık Diz Boyu Adalet 0...

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server'da Edindiğim Deneyime Dayanarak Konuşuyorum Ki; Gece Editte Rehber Ve Arkadaşları Nuker Ve SpeedMine Açarak Oyun 1.'liğine Kadar İlerlediler Kaç Kere SS Almama Ve Kuruculara Göndermeme Rağmen Yinede Küfür Yedim Kurucu Sevdiği Kişilere Asla Laf Kondurtmuyor.. Haksızlık Diz Boyu Adalet 0...
Bana hiçbir platformdan ulaşmadın. Hiçbir ss atmadın. Eğer bana ss atsaydın, kanıtlasaydın gereği yapılırdı. Hileyi zaman zaman öz kardeşim bile kullandı cezasını çekti. Hiçbir kimseye adaletsiz davranmam. Sanki sunucuyu kötülemeye çalışıyosun ?

DiyaresTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saygisiz Yetkililer. ve küfür ediyorlar oyunculara tavsiye etmem başarısız.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saygisiz Yetkililer. ve küfür ediyorlar oyunculara tavsiye etmem başarısız.
Şimdi ben gidip bi sunucunun konusunun altına "kötü sunucu, saygısız yetkililer, kötü özellikler, başarısız" gibi şeyler yazsam beni kim takar ? Kimse. Çünkü ben bir sunucu kurucusuyum ve gidipte başka sunucuyu övmem. Herkes kendi sunucusunu över, diğer sunucuları kötüler. O yüzden boşa kürek çekme. Belli sunucuyu kötülemek isteyen bir sunucudan gelmişsin.