Sadece Bir Bölgede Pvp Açma

emecen22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Ben bir server üzerinde çalışıyorum fakat benim bir sorunum var.Sorunum şu tüm dünyada pvp kapalı ama ben pvpyi bir bölgede açmak istiyorum bunu nasıl ayarlaya bilirim ?

Benim Yaptıklarım:
Server Properties PVP:False
Bir yere W.G çekip ./region flag pvp allow yazıyorum ve bu şekilde pvpnin açılması gerekiyor o bölgede ama açılmıyor Lütfen Yardım...

emecen22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla çok yardımcı oluyorsunuz çok teşekkürler 3 mü 4 mü ne konu açtım 2 gündür cevap yok forumun yardım anlayışına hayran kaldım herkese çok teşekkürler.:surprise:

MasterMiner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlış yapmışsın.Örneğin sen bi yere wg yaptın./region define a Sonra şöyle yaz /region flag a pvp allow ve tamamdır.Yani yanlış olabilir ama bi çözüm.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Properties'den false yaparsanız açamıyorsunuz bildiğim kadarıyla.

scape06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aynen bende yapamıyorum /region flag lapis(region ismi) pvp allow diyorum sarı bi yaazı çıkıyor oldu diyor ama olmuyo bide kazi alani var ama adamlar o bölgede kazamıyolar. oyuncular yazı yazamıyoalr hiçbiryerde. sonra bide yerdeki itemleri alamıyolar yardım lütfen

Enees

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen bende yapamıyorum /region flag lapis(region ismi) pvp allow diyorum sarı bi yaazı çıkıyor oldu diyor ama olmuyo bide kazi alani var ama adamlar o bölgede kazamıyolar. oyuncular yazı yazamıyoalr hiçbiryerde. sonra bide yerdeki itemleri alamıyolar yardım lütfen

Perm'leri ayarlaman gerekiyor onunla ilgili iyi bir araştırma yaparsan öğrenebilirsin.

scape06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bayağı araştırdım bendemi sıkıntı var anlamıyorum ki zaten hepsini çözdüm ama kendi arsalarını döşeyemiyo adamlar.

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl kapatın pvp yi

AtaKKannN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında pvp yi kapatmadın en azından kasıtlı olarak (muhtemelen) . Bende daha 1dk önce yaptım kendi serverimde. Önce araştırdım baktım kimse yazmamış kimse bilmiyor bende hem sana yardımcı olsun diye hem de diğerlerine olsun diye cevap vermeye karar verdim. Aslında multiverse core nin içindeki worlds.yml den kaynaklanıyor. Bu koddaki pvp yi true yaparsan düzelir. Bende yaptım şimdi düzeldi. (çaktırmayın 7 yıl geçmiş :D)

Kod:
worlds:
  world:
    ==: MVWorld
    hidden: 'false'
    alias: world
    color: WHITE
    style: NORMAL
    pvp: 'false'
    scale: '1.0'
    respawnWorld: ''
    allowWeather: 'false'