Samsung monitör mü LG monitör mü? Hangisini almalıyım?

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım, kusura bakmayın.

Bir süredir birçok konu açtım ve gördüklerim arasında şu 2 monitör çok ilgimi çekti. Aralarında fiyat farkı 100 TL kadar var. İkisinin de artısını ve eksisini sayacağım. Kafama takılan noktaları giderirseniz çok sevinirim.

LG olan bu LG 27".

Burada mağazadan gidip alabilmem çok büyük bir avantaj fakat daha önce LG kullanmadım. Oldum olası Samsung kullandım, bu yüzden bir ön yargım var.

Samsung olan bu: https://www.hepsiburada.com/samsung...ull-hd-kavisli-oyuncu-monitor-pm-HB00000BED43.

Bu monitörü ancak internetten sipariş edebilirim, bu yüzden kargoda sorun yaşarım diye korkuyorum ve daha önce hiç Curved ekran kullanmadım. Rekabetçi oyunlarda işe yarasa da daha çok sadece görselliğe önem verdiğim oyunlarda (RDR2-GTA V-CP2077 gibi) veya oturup ders çalışırken, film izlerken rahatsız eder mi? Zaten 27 inç istememin başlıca sebebi gözüm doya doya görsel haz yaşayarak hikayeli oyunları oynamak, filmimi izlemek. QLED olması beni cezbediyor.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Ben monitörde LG'den şaşma derim. Uzun zaman kullandım çok memnun kaldım. Ayrıca çok daha şık duruyor.

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
27 inch 1080p için çok büyük. 1080p alacaksan 24 inch üstü almanı tavsiye etmem.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
LG zaten Samsung panel kullanıyor fark etmez istediğini al. Benim monitörüm Samsung R350 24" ama 27" olanı da var. Dikkatli kullan kırıldı benimki. Kırarsan monitörden fazla tamir masrafı oluyor.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
xiaomi monitör bana kalırsa