Grup Etkinliği Selamlar

Tema

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bir kaç soru soracağım ve cevap bekliyeceğim cevaplarsanız sevinirim.​

Forumda adalet nasıl işliyor?
Forumda eşitsizlik bulunuyormu?
Forumda çok fazla ürün baltalama yapılıyormu?
Forumda satıcı konuları baltalanıyormu?​

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Forum Kuralları'na göre işliyor.
Hayır.
Yetkililer tarafından ise hayır. Üyeler tarafındansa evet lakin bunu "Rapor Et" butonunu kullanarak bildiğiniz taktirde gerçekten "baltalama" ise gerekli işlemler yapılıyor.
Forumda satıcı konuları baltalanıyormu?
Kişiden kişiye değişiyor ve yukarıda dediklerimde geçerli bunun için.

Sevgilerimizle...

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir kaç soru soracağım ve cevap bekliyeceğim cevaplarsanız sevinirim.​

Forumda satıcı konuları baltalanıyormu?​
@Neels'e katılıyorum soruları tek tek doğru şekilde söylemiş ancak eşitsizlik ve baltalama üyeler tarafından çok var 10 yaşında çocuklar gelip bilip bilmeden eleştiri yapabiliyor 10 yaşında biri için bile dikkat etmek gerekiyor.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
@Neels'e katılıyorum soruları tek tek doğru şekilde söylemiş ancak eşitsizlik ve baltalama üyeler tarafından çok var 10 yaşında çocuklar gelip bilip bilmeden eleştiri yapabiliyor 10 yaşında biri için bile dikkat etmek gerekiyor.
Merhaba, insanların görüşlerinden yaşlarını yargılamak ve/veya belirlemek şahsen mantıklı değil. Görüş özgürlüğü var her insanın lakin insanlar bunu kötü ve/veya yanlış amaçlar ile, yanlış ve/veya kötü bir şekilde kullanıyor. Ben bunu kınıyorum ve de kınamaya devam edeceğim gibi duruyor. İnsanların görüşlerini değiştiremeyiz ama düşüncelerini değiştirebiliriz. Sosyal ve internet hayatım boyunca insanlara bir şeyler katmak için uğraştım, uğraşmaya da devam edeceğim. Adıma birçok karalama ve benzeri şeyler yapıldı, pes etmedim. Eleştirilere saygı duymak gerekir ama eleştiri yaparken de saygı çerçevesinde yapılmalıdır.

Saygı ve sevgilerimle... :şapka:

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, insanların görüşlerinden yaşlarını yargılamak ve/veya belirlemek şahsen mantıklı değil. Görüş özgürlüğü var her insanın lakin insanlar bunu kötü ve/veya yanlış amaçlar ile, yanlış ve/veya kötü bir şekilde kullanıyor. Ben bunu kınıyorum ve de kınamaya devam edeceğim gibi duruyor. İnsanların görüşlerini değiştiremeyiz ama düşüncelerini değiştirebiliriz. Sosyal ve internet hayatım boyunca insanlara bir şeyler katmak için uğraştım, uğraşmaya da devam edeceğim. Adıma birçok karalama ve benzeri şeyler yapıldı, pes etmedim. Eleştirilere saygı duymak gerekir ama eleştiri yaparken de saygı çerçevesinde yapılmalıdır.

Saygı ve sevgilerimle... :şapka:
Tabii ki haklısınız ancak 10 yaşında bir çocuk seste bana ağır küfür ediyorsa ve bu terbiyeyi ona ailesi vermediyse biz veremeyiz. Aynı sorun forumda var ben herkesten bahsetmedim 10 yaşında aternos sunucusu açıp pluginer arayan biri ertesi gün bana plugin paketi satmaya çalışıyor size de hak veriyorum sizi seviyorum iyi günler.

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Selam Tema.. :)

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam @Tema :cay:

Konu içerisinde baltalama ile ilgili bir konuya değinilmiş. Eleştirilecek, yorum yapılabilecek konular elbette olacaktır ama bunları kurallar çerçevesinde yapmamız gerekiyor. Bu konu içerisinde bu kuraldan şikayetçi olanlar ne yazık ki aynı durumu başkaları için yaptığını gördüm.

Gereksiz bi yer için 2 kere forum açmak bile gereksiz.
Örnek verecek olursak böyle bir yorum haklı olsanız da eleştiriden ziyade baltalamaya girer.

Kısa bir hatırlatma yaptım herkese iyi forumlar. :asık: