Server Hakkında Bir Sorum Var Acil Yardımlarınızı Bekliyorum

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba değerli forum üyeleri :)
size bir şey soracağım.güzel bir spawn yaptım doğanın içine fakat oyuncular bu spawndan dışarı çıkabiliyorlar.ben çıkmalarını istemiyorum hadi etrafına sur diksek oda kötü gözüktürüyor.SonOyuncu'daki gibi sadece belli bir yere kadar gitme sonra seni geri atma kodu,flag perm her neyse sizden yardım istiyorum bana kısaca detaylı şekilde anlatabilirmisiiz şimdiden teşekürler iyi forumlar :)

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mesela düz bir yere sağ sol tıkladık //region define xxx yaptık sonra region flag xxxxx exit deny olucak demi kardeşim[DOUBLEPOST=1419012638,1419009919][/DOUBLEPOST]
mesela düz bir yere sağ sol tıkladık //region define xxx yaptık sonra region flag xxxxx exit deny olucak demi kardeşim
dediğin gibi dedim fakat oyunular geçemiyor güzel fakat bi kere girinci bir daha çıkamıyorlar exit deny yaptığım yerde bugda kalıyorlar üstlekik ışılanamıyorlar hariket ettikleri için bununda bir çözümü var mı

Craps_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mesela düz bir yere sağ sol tıkladık //region define xxx yaptık sonra region flag xxxxx exit deny olucak demi kardeşim[DOUBLEPOST=1419012638,1419009919][/DOUBLEPOST]
dediğin gibi dedim fakat oyunular geçemiyor güzel fakat bi kere girinci bir daha çıkamıyorlar exit deny yaptığım yerde bugda kalıyorlar üstlekik ışılanamıyorlar hariket ettikleri için bununda bir çözümü var mı
O Zaman Bilmiyorum Kardeş.

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Deny Yapıcaksın
Çok çok çok teşekkür ederim kardeşim sayenizde yaptım :D iyi forumlar[DOUBLEPOST=1419073667,1419062590][/DOUBLEPOST]
Deny Yapıcaksın
şey kardeşim sana bir şey daha sormak istiyorum aynı şekil exit ve entry deny yaptık.kimse çıkamıyor güzel bugdada kalmıyor fakat vipler çıkabilmesini istiyorum yani oyuncular geçemicek vipler geçiçek bunun da flagı yazabilirmisin iyi forumlar :D

R

Reloven

Ziyaretçi
Öyle Bir Flag Yok Ancak O Wg'yi Viplere Eklemen Lazım ki Buda Sorun Çıkarır Ama Yapıya Ayrı Çıkma Sınırına Ayrı Atıp Sınır Flagına Eklerseniz Durum Değişir.

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öyle Bir Flag Yok Ancak O Wg'yi Viplere Eklemen Lazım ki Buda Sorun Çıkarır Ama Yapıya Ayrı Çıkma Sınırına Ayrı Atıp Sınır Flagına Eklerseniz Durum Değişir.
Açarak Anlatabilirmisiniz nasıl yapcağımı

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayni Yere 2 Farkli Wg Aticaksin İstersen Özelden İp Adresini At Bana Halledeyim Hemen
tamam ben şu viphammadenin girşini yapam sana atıcam[DOUBLEPOST=1419098184,1419095665][/DOUBLEPOST]
Ayni Yere 2 Farkli Wg Aticaksin İstersen Özelden İp Adresini At Bana Halledeyim Hemen
Saol Kardeşim oldu :) gelmene gerek kalmadı 1.Wg'de exit ve entry'yi kapadım ve Viplere Addmember verdim.2.Wg'dede Build deny Yaptım oyuncu ile denedim olmadı fakat viplerle denedim geçtiler ve üstlelik blokda koymamıyorlar 2 wg sayesinde :)