Server kurmak istiyorum samimi güvenilir ortak

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar yıllardır minecraft server kuruyorum lakin bu aralar iş güçten dolayı server kurmayı bıraktım
şu an piyasayı iyi bilen ve takip eden bugları bilen maddi manevi destek olabilecek güvenilir ortak arıyorum

Aklımdaki
Server sürüm:1.8 ve üzeri
hosting:keyubu
ram: başlangıç olarak 5 ve lobi olarak da 2 düşündüm
tür:survival

İsim:
tecrübe:
maddi destekte bulunabilecek misin ?:
discord:
Konuştuktan ve anlaştıktan sonra başlangıç olarak bir server alınıcak sunucumuzu onun üzerinden
yapıcaz şu an hiçbir şey hazır değildir

KeremKaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba
siz maddi durumu karsılayabilirseniz ben pl leri editleyebilirim discordum var skript yazabiliyorum komut bilgimde var
istersenzi düşünün

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
merhaba
siz maddi durumu karsılayabilirseniz ben pl leri editleyebilirim discordum var skript yazabiliyorum komut bilgimde var
istersenzi düşünün
normalde maddi durumu karşılayebiliyorum lakin kişisel harcamalarımı minumuma indirmek için ortak arıyorum yinede düşünücem hocam teşekkür ederim

Daohangg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, maddi durumda yardımcı olamam. Ama isterseniz pl editlemesinde ve skriptlerde olabildiğim kadar yardımcı olabilirim.

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhaba, maddi durumda yardımcı olamam. Ama isterseniz pl editlemesinde ve skriptlerde olabildiğim kadar yardımcı olabilirim.
yorumunuz için teşekkür ederim arkadaşada söylediğim gibi maddi durumumu azaltmak için ortak arıyorum ama yinede düşünücem teşekkür ederim

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Ahmet
tecrübe: daha önce (1.7 sürümünde) 2 kendi serverim olmak üzere (1 i yarım kalan proje) 3 serverim oldu.
maddi destekte bulunabilecek misin ?: makul miktarda olabilir
discord:
HonqiPonqi

serverin durumuna göre anlaşabiliriz. discorddan chatleşelim