Server paket Not: Map yoktur

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar size kendi server paketimi atmak isterim.

İçinde Hg,skyblock,minigames vb pluginler vardır bolca yükledim :sırıtmak: :sırıtmak::sırıtmak: :sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak:

Buyrun --------- link=1
------------------- link=2

1 olmazssa 2 yi deneyin not map yoktur kendiniz yapınız . Arkadaşlar dosyadan başka bir şey çıkarsa yada virüslenmişse direk bana mesaj atın. Bizde hainlik yoktur!+Yardım sever bir milletizdir. Saygılar

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Link RELOAD Yemiştir güle güle kullanın.
group manager dosyasındaki worlds klasöründeki herobrine klasörünü silin. minecraft_sunucusu olan klasörlere kendi mapınızın adını verin.

hb-ai pluginini silin.

1.Alpha chest = bu sanal chest ve workbench kullanmak içindir. /chest ve /workbench yada /craft olarak ulasabilirisiz.

2.Authme = bilmeyen yoktur ama bu plugin oyuna girerken hesabınızı korur /register kayıtsifresi kayıtsifresitekrar yazark kaydolursunuz.

2.AutoSaveWorld = bu plugin serverinizi sürekli kaydeden bir plugindir. Hatta oyunda mesaj kısmında Dünya Kaydediliyor diye mesajlar görürüz.

3.Bending = Element bükme plugini /bending help yazın ingilizceniz varsa devamı gelir :D

4.BouncyBeds = bu plugin yünün üstüne çıkınca uzun zıplamanızı sağlar.

5.Chairs = oturma plugini bende arızalı ama siz yinede bi editlemeye çalışın.

6.chestshop = chestshop ve admin shop'u içinde barındıran can plugin <3 :D

7.Citizens = Npc plugini "/npc create" isim koduyla npc yarata bilirsiniz. "/npc help" yazın devamı gelir. bununla birlikte size tavsiyem Sentry pluginini yüklemenizdir.

8.Clear lag = Süreki belli zaman dilimlerinde serverdeki alınmaya hazır itemleri alarak bir nevi az da olsa lagı siler.

9.CropJoinLeaveMessage = bilen?

10.CustomServerMessages = bende bilmiyorum :D

11.DisguiseCraft = bilen?

12.DragonTravel = daha önce hiç kullanmadım :D

13.Essentials = warp tpa spawn gibi pluginleri bulunduran sevdiğimiz bir plugindir :D

14.Faction = Klan kur, madenini kaz, paranı topla, kaleni kur, savaşa hazırlan.

15.GroupManager = yetki verme pluginidir. örnek olarak /manuadd notch rehber yaparak rehber olmuş olur.

16.HatMe = elinize alarak /hatme yazıp başınıza takabilirsiniz. (Favorim fırlatıcı :D )

17.HeadDrops = öldürdüğünüz canlıların kellesi yoğunlukla rahat düşer.

18.horsecraftables = yapılabilir at zırhı plugini gerçi bende yaramadı ama sizde belki yarar.

19.iChatPlayerList = bilen?

20.iConomy = para pluginidir. jobs veya chestshop bunsuz bi işe yarıcanı sanmıyorum.

21.Jal = hapishane pluginidir. ***** açanı veya kafanıza göre koyduğunuz kurallara uymayan kişileri hapse atabilir siniz.

22.Jobs = bu meslek pluginidir. Vault plugini olmadan çalışmaz.

23.LegendaryMessages = bilen?

24.LetItRain = bu plugin item yağdırmanıza yarar. örn; /rain diamond_block yazarak veya direk itemin kodunu yazarak yağdıra bilirsiniz. yalnız event bitince /lag clear atmayı unutmayın.
25.LiftSign = bilen?

26.Lockette = bu plugin tabelayla içine item koyacağınız sandık ile fırın gibi bloklara sağ tıklayarak şahsi item depolama olarak kullanabilirsiniz.
27.MarryMe = 20 k karşılığında birine evlenme teklif edebilirsiniz. karşıdaki kişide kabul ederse evlendiğiniz kişi oyuna girince you partner online çıkınca offline die mesaj atar.
28.Minigames = daha önce hiç kullanmadım. bilen?

29.MobArena = bu plugin bi arena yapıp moblarla savaşmanızı sağlar. kullanımını bilmiyorum.

30.MobHealth = bu plugin mobların canını gösterir. ve altta verdiğiniz hasar + kalan can olarakda gösterebilir.

31.ModReq = bilen?

32.MotdManager = server isminizi renkli yapar ve server ismini 1 den fazla koyarsanız isim sürekli değişir.

33.Multiverse-Core = plotme plugininde yardımcıdır.

34.MultiWorld = birden çok gezegene gidebilirsiniz.

35.MyHungerGames = adından belli ama hiç kullanmadım.

36.NoCheatPlus = bilen?

37.NoPl = bilen?

38.OpenInv = bilen?

39.PlotMe = arsa pluginidir. fiyatları klasör içinde ayar dosyasından ayarlayabilirsiniz.

40.PluginMetrics = bilen?

41.ProtocolLib = bilen?

42.QuickSign = bilen?

43.SafeFire = bilen?

44.Sentry = yarattığınız npc yi saldırtabilirsiniz.

4.SignShop = bilen?

46.SimpleRegionMarket = tabelayla arazi satmanıza yarar.

47.SimpleVIPPerks = bilen?

48.SimpleWelcome = bilen?

49.TabManager = bilen?

50.WarsTooT Özel Koruma = bilen?

51.Timber = baltayla ağacın en altına vurunca hepsi düşer.

52.Timeismoney = bunun gereken makinasını yapımca oyunda oldugun sürece para gelir.

53.TimTheEnchanter = elinize item alıp /enchant all yazarsanız tüm özellikler basılır ve hepsi 1000 olur ama natural yazarsanız basılabilir en yüksek (1o) lvl basar.
54.uSkyBlock = skyblock plugini.

55.Werewolf? = bilen?

56.WorldEdit = hızlıca bir yapı yapabilir yerini değiştirebilir veya kopyalayabilirsiniz.

57.WorldGuard = Bir Araziyi korumaya yarar. Veya bir araziyi kişi üstüne yapmanızı.[DOUBLEPOST=1377644788,1377644706][/DOUBLEPOST]O kadar emek verdik bir şukunuzu eksik etmeyin UpUpUp. :D