Shaders Mod Çözüldü

Zind0

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdıklarınız bence gereksiz,skydaz'dan indirebilirsiniz installerini.Ben öyle yapıyorum ve çok güzel oynuyorum!

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdıklarınız bence gereksiz,skydaz'dan indirebilirsiniz installerini.Ben öyle yapıyorum ve çok güzel oynuyorum!
Biraz daha okumaya meraklı olsaydın skydaz gibi bir alternatifinde geride kaldığını anlarsın.Sen bir sorun yaşamıyorsun diye hiç kimse yaşamayacak değil.

Zind0

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz daha okumaya meraklı olsaydın skydaz gibi bir alternatifinde geride kaldığını anlarsın.Sen bir sorun yaşamıyorsun diye hiç kimse yaşamayacak değil.
Onu demeye çalışmıyordum.Sadece alternatif idi.Böyle sert olmana hiç gerek yok.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu demeye çalışmıyordum.Sadece alternatif idi.Böyle sert olmana hiç gerek yok.
Haklı olab8krsin ama bazı arkadaşlarda skydaz yükleme yapmıyor eskiden bende de yapmıyordu kendi kendin gecti

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklı olab8krsin ama bazı arkadaşlarda skydaz yükleme yapmıyor eskiden bende de yapmıyordu kendi kendin gecti

.NET Framework v4.0 Bilgisayarında yüklü olmalı Skydaz Installer'in çalışması için.

Tapatalk Gönderisidir...

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.NET Framework v4.0 Bilgisayarında yüklü olmalı Skydaz Installer'in çalışması için.

Tapatalk Gönderisidir...
Yanlış anlaşılmak istemem.Zaten çalışıyordu tek sorun install basınca tırrrrrrtıklı olmasi :)