AiakosMC | 1.16.5 Survival olarak çok yakında hizmetinizdeyiz. DC link içeride

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakında 1.16.5 Survival sunucumuz ile tekrardan sahalara çıkacağız bu sefer ddos korumamız tam takım olucak o yüzden kapanma ihtimali yok :)
DC: 7CPfkjDAZs

6 7 ay oldu konu hala kapatılmamış bu arada omegalul

Son düzenleme:

BahadirYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sistemleri beğendim gerçekten prefixler bile çok güzel olmuş fakat konu tasarımını biraz geliştirirseniz sizin için daha iyi olabilir. İyi forumlar :)

Son düzenleme:

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemleri beğendim gerçekten prefixler bile çok güzel olmuş fakat konu tasarımını biraz geliştirirseniz sizin için daha iyi olabilir. İyi forumlar :)
Yorumunuz için teşekkürler , konu tasarımını değiştirmeyi zaten planlıyorduk ve değiştirdik.
Açılışta görüşmek dileğiyle :)

Posedi0n

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Günümüz faction sunucularından farklı olmuş ve bu çok iyi bir şey konu tasarımınızı ayrıca beğendim sizlere başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Asta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla efsane sunucuya benziyor haritalar falan sabırsızlıkla bekliyorum

KeremHikmet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk sizinle bir fc de adminken karşılaşmıştım sonra bir survivalda orada o sw benim değildi ben sw kurup zaman ayıracak kadar mal değilim demiştiniz fakat zaman ayırınca gerçekten güzel bir server yaptığınız düşünüyorum konu tasarımı hoş olmuş sadece bir tık karanlık başarılar dilerim

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu farklı görünüyor ana sürüm nedir yine sol tık mı kırıcaz yoksa güzel bir pvp mi atıcaz

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler açılışta görüşmek üzere

ilk sizinle bir fc de adminken karşılaşmıştım sonra bir survivalda orada o sw benim değildi ben sw kurup zaman ayıracak kadar mal değilim demiştiniz fakat zaman ayırınca gerçekten güzel bir server yaptığınız düşünüyorum konu tasarımı hoş olmuş sadece bir tık karanlık başarılar dilerim
Ortada oynayacak 2 3 tane kaliteli sunucu kalınca artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi diye düşündük sizi de hatırladım. Açılışta görüşmek dileğiyle :)

Sunucu farklı görünüyor ana sürüm nedir yine sol tık mı kırıcaz yoksa güzel bir pvp mi atıcaz
Sunucu pvp si 1.8 evet sol tık kırma biraz olabilir ama ce ile biraz hafifletmeye çalıştık
Açılışta görüşmek dileğiyle :)

Son düzenleme:

Karsan68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MartiniBianco sunucu açmış kesinlikle bu işte bi iş var girip kellesini alma vakti gelmiş sunucu görselleri güzel bizzat whiteliste alınarak pluginleri test etme fırsatım oldu gayet başarılı bir sunucu iyi bir açılış dilerim

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord adresiniz güncel değil lütfen güncelleyiniz.

Asta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server açılmadı ama oynayacakların yarısı serveri denedi bile :D

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MartiniBianco sunucu açmış kesinlikle bu işte bi iş var girip kellesini alma vakti gelmiş sunucu görselleri güzel bizzat whiteliste alınarak pluginleri test etme fırsatım oldu gayet başarılı bir sunucu iyi bir açılış dilerim
Teşekkürler uzun zaman sonra seni görmek gerçekten güzel :D , açılışta görüşmek üzere.

Discord adresiniz güncel değil lütfen güncelleyiniz.
Teşekkürler güncelledim.

server açılmadı ama oynayacakların yarısı serveri denedi bile :D
Sunucuda bug bulunmasın diye çok fazla oyuncuyla test etmiş olabiliriz :D ama merak etmeyin sıfırlayıp açıyoruz

Asta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lan sunucuya noldu dün ne güzel oynarken bugün yok

Siyou

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
görebilseydim ama mesajlara göre güzelmiş herhalde :D