Simge

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba bu resimdeki simge nasıl yapılır acaba kodunu bilen cevap yazabilirmi?

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle basitçe bir şey yaptım ancak çok da güzel olmadı gibi bir bak: https://jsfiddle.net/8j6v9amerika/

PS: Malum 12 oluyor ben de birkaç şeyi yetiştirme arasında hazırladım:

Son düzenleme:

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kodları açık şekilde koydum kopyala onları ve gerekli dosyalara koy.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tm abi ellerine sağlık iyi günler :D

abi hata veriyor

abi hatayı vereyim
Nice as a bee

@import url('https://fonts.googleapis.com/css?family=Lato'); .head-text{ font-size: 40px; text-align: center; text-transform: uppercase; font-family: 'Lato', sans-serif; margin: 2% 0 -10px 0; } } @keyframes rotating { 100% {transform: rotate(360deg)} } @keyframes rotatingmavi { 50% {transform: rotate(300deg)} 100%{transform: rotate(-50deg);} } @keyframes rotatingkirmizi { 50% {transform: rotate(300deg)} 100%{transform: rotate(45deg);} } @keyframes rotatingyesil { 50% {transform: rotate(300deg)} 100%{transform: rotate(-50deg);} } @keyframes rotatingsari { 50% {transform: rotate(300deg)} 100%{transform: rotate(45deg);} } .stripes div { height: 200px; width: 30px; border-radius: 70%; } .stripes .mavi{ background-color: blue; z-index: -1; transform: rotate(-50deg); animation-name: rotatingmavi; animation-duration: 2s; animation-iteration-count: infinite; } .stripes .kirmizi{ background-color: red; z-index: 0; transform: rotate(45deg); margin-top: -130px; margin-left: -10px; animation-name: rotatingkirmizi; animation-duration: 2s; animation-iteration-count: infinite; } .stripes .yesil{ background-color: green; z-index: 1; transform: rotate(-50deg); margin-top: -190px; margin-left: -60px; animation-name: rotatingyesil; animation-duration: 2s; animation-iteration-count: infinite; } .stripes .sari{ background-color: yellow; z-index: 2; transform: rotate(45deg); margin-top: -260px; margin-left: -60px; animation-name: rotatingsari; animation-duration: 2s; animation-iteration-count: infinite; }