• minecraft server
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

İstek Sinematik Sunucu tanıtımı

Bende bu tür sunucum için bi arayışa girdim türk olarak fazla rastlamadım rastladıklarım biraz acemi çalışmalardı, bi site vardı oradan bu tür video alabiliyorsun 100 dolar karşılıgında gelip sunucuna anında çekimini yapıp 1 hafta içerisinde teslimiyatını yapıyorlar ama hangi site ismini unuttum eğer ki bulursam sana buradan geri dönüş yapıcağım.

Singularity

Obsidyen Madencisi
Ruh Hali
Bunun için kullanılan bir mod var onunla yapabilirsin ama yazıları editleme işi sana kalıyor yine

RedFail

Elmas Madencisi
Ben yapabilirim. Ücreti biraz pahalıya patlar
Contingency#6056

Vearthx

Mustafa Kemal Atatürk
Ruh Hali
Discorddan ulaş bana benim tanıdığım builder bilindik ve tanındık bir builderdir Survival bölümünde büyük sunucularda neredeyse hepsinde builder olmuştur fiyat konusunu sıkıntı etme orasını ben hallederim ve sen bütçeni söyle ona göre güzel bir map ayarlarız.

Google Amca

Kopuyor muyuz he?
Ruh Hali
Bir Map'e göre fazla değilmi o fiyat ? blockları tek tek koymuyosun komut ile koyuyosun nede olsa sadece biraz yetenek biraz hayal gücü katıyosun.
Arkadaş mapten bahsetmiyor. Sinematik Sunucu Tanıtım "Videosu" İstiyor Arkadaş. Lütfen Daha Dikkatli Okuyunuz

HasNW

Marangoz
pixelcam modu ile kendin yapmayı deneyebilirsin kullanımı çok kolay.

L1T3R4L

Ağaç Yumruklayıcı
Kimseye böyle bir şey için para yedirme derim.
Bunun için bir kamera modu vardı galiba biraz araştır :)