İstek Sıra (Queue) İstek Skript

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bana 2b2t sunucusunda olduğu gibi 1.15.2'de Queue skripti/plugini lazım rica etsem yardımcı olur musunuz? Temel olarak bildiğimiz sıra sistemi fakat para verenlerin sırada öne geçtiği bir sistem.Plugin aradım fakat güzel bir tane bulamadım bende çaremi burada aramaya karar verdim.

Örnek. (Bulabildiğim Tek Örnek Buydu)

Plankton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhabalar dostum , discord : >< | Veens | ><#4359 eklersen yardımcı olurum , iyi günler :)

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bana 2b2t sunucusunda olduğu gibi 1.15.2'de Queue skripti/plugini lazım rica etsem yardımcı olur musunuz? Temel olarak bildiğimiz sıra sistemi fakat para verenlerin sırada öne geçtiği bir sistem.Plugin aradım fakat güzel bir tane bulamadım bende çaremi burada aramaya karar verdim.

Örnek. (Bulabildiğim Tek Örnek Buydu)
2b2t oyuncusumusun ben giremyi denedim akşamdan sabaha kadar sürdü sonra hile açıtkı nolur diye meraktan leaveye tıkladım ve 91.sıradamı 90 mı tam hatırlamıyom serveredn çıkartı :D

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar dostum , discord : >< | Veens | ><#4359 eklersen yardımcı olurum , iyi günler :)
Hortlatıyorum o zaman bundan vaz geçmiştik ama şimdi lazım olmaya başladı rica etsem siz beni ekler misin sizin adınızı eklemek zor
Rainbow#4039