Sitelerden Nasıl Link Alabilirim?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kendi televizyonumdan film izlemek istiyorum. Çeşitli film sitelerine giriyorum orada oynatıcılar oluyor Plus Player gibi. Fakat bunlardan link alamıyorum. Sağ tıklasam About falan diye bilgi kısmı çıkıyor. Link aldığım zaman Free Download Manager la indireceğim de. Nasıl yapabilirim nasıl linklerini alabilirim?

720pizle.com

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam öğeyi denetle ! #Denetlemezsen başına buyruk gider. :D

Yetkiniz hayırlı olsun Liderim !

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam öğeyi denetle ! #Denetlemezsen başına buyruk gider. :D

Yetkiniz hayırlı olsun Liderim !

Öğeyi denetledim fakat orası çok karışık valla konunun linkinin olduğu kısmı bulursan bana haber ver araştırdım aklıma geldi benim de ama bulamadım.

Teşekkür ederim!

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Örneğin
youtube.com/embed/x_7YlGv9u1g?rel=0&showinfo=1&autoplay=0
Bu linki
http://720pizle.com/detay/dangal.html#fragman
Buradan aldım.

Siz bana hangi filmi alacağımı söyleyip link verin ben size filmi vereyim :)

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Örneğin
youtube.com/embed/x_7YlGv9u1g?rel=0&showinfo=1&autoplay=0
Bu linki
http://720pizle.com/detay/dangal.html#fragman
Buradan aldım.

Siz bana hangi filmi alacağımı söyleyip link verin ben size filmi vereyim :)

Ben kendim öğrenmek isterim çünkü sürekli film izleyeceğim her zaman sen olmayacaksın ama :'(

şu an bir çözüm buldum sanırım bu yeterli olacak ama yine de işe yaramazsa diye öğrenmek isterim.

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kendim öğrenmek isterim çünkü sürekli film izleyeceğim her zaman sen olmayacaksın ama :'(

şu an bir çözüm buldum sanırım bu yeterli olacak ama yine de işe yaramazsa diye öğrenmek isterim.
Az çok HTML bilmek gerekiyor. :(

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Şöyle söyliyeyim, tahminimce Internet Download Manager (IDMAN) kullanıyorsun fakat sana birçok farklı indirme seçeneği gözüküyor değil mi?

En yegane çözüm bir reklam engelleme uzantısı kurman. Geriye sadece senin filmin kalacağı için rahatça izleyebileceksin.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Az çok HTML bilmek gerekiyor. :(

Bilmiyorum hocam, oradan bir link alacağım alt tarafı, aslında ingilizcem ve mantığım yettiği kadarıyla bir yere kadar vardım. Ama devamı gelmedi uğraşıyorum. Eğer aşırı zor değilse resimlerle yazıyla videoyla özel mesajdan gönderebilirsin.

Şöyle söyliyeyim, tahminimce Internet Download Manager (IDMAN) kullanıyorsun fakat sana birçok farklı indirme seçeneği gözüküyor değil mi?

En yegane çözüm bir reklam engelleme uzantısı kurman. Geriye sadece senin filmin kalacağı için rahatça izleyebileceksin.

Hayır başka bir indirme programı kullanıyorum ve sitede sağ tıklamadan yapılmıyor video ya falan tıklamak gerek onada program izim vermiyor.