[SK Ders] B4 - Loop //*

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
mantıklı fakat sadece mesaj göndereceğini nereden biliyorsun ben alternatif yolu öğretmek istedim.

herkes sen gibi profesyonel değil tamam mı :D

burada da oyuncuları eklemek için players kullansın dimi.

Kod:
 command /deneme:
    trigger:
        loop all players:
            add 1 to {_çevrimiçi}
            send "%{_çevrimiçi}% deneme" to player
Yanlis.
%Size of all players%

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yanlis.
%Size of all players%diğ

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
konuyu baltalamayalım lütfen skript basit bir dil değildir yapacağın bir sistem için farklı farklı birçok alternatif vardır çok bilmiş ali hoca efendi neyse daha fazla yazmayalım buraya dediğim gibi nekadar çok alternatif o kadar çok galp

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
konuyu baltalamayalım lütfen skript basit bir dil değildir yapacağın bir sistem için farklı farklı birçok alternatif vardır çok bilmiş ali hoca efendi neyse daha fazla yazmayalım buraya dediğim gibi nekadar çok alternatif o kadar çok galp
Her zaman en sağlıklısını kullanmak en iyisidir.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Gayette kolay bir dil. Kişiye göre değişir. Herşeyde loop kullanmak çözüm değildir. Loop ayrı ayrı işletir olayları, yani loop yapıp send'lersen o mesaj her oyuncuya aynanda ulaşmaz. Alternatif olabilmesi için aynı olması, aynı işlemi yapması gerekmiyor mu?

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gayette kolay bir dil. Kişiye göre değişir. Herşeyde loop kullanmak çözüm değildir. Loop ayrı ayrı işletir olayları, yani loop yapıp senuğu d'lersen o mesaj her oyuncuya aynanda ulaşmaz. Alternatif olabilmesi için aynı olması, aynı işlemi yapması gerekmiyor mu?
hocam siz yalnış anladınız. skript dilinin öğrenilmesi vb yazılması hakkında basit demedim skripti alçatmayıp yücelttim burada basitlikten kastım kolaylığı veya zorluğu degil. aksine daha geniş bir dil olması umarım anlamışsınızdır ali hocanın dediği gibi loop yerine send to players de kullanılabilir skript de seçenek çoktur bir kodu değişik şekillerde değişik kodlarda yazmak mümkün ben sadece ufak tan loop hakkında bilgilenmesini istedim sizin fikirlerinizede hak veriyorum

Son düzenleme: