Skript'i MySQL'e Bağlamak, Veri Kaydetmek

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Değeri boş bırak tablo boş gözükecek mi yoksa yine soru işareti çıkacak mı ?
PhpMyAdmin'den mi değişkeni sıfırlayayım, rowu mu sileyim?[DOUBLEPOST=1420447304,1420447180][/DOUBLEPOST]
PHP'den pek anlamam, subString olayı her programlama dilinde vardır, ben Java'dan biliyorum bunu. Ancak şu şekilde yapman gerektiğine eminim;

$gecicidegisken =;
echo $gecicidegisken;

veya direkt;
echo substr($row["value"], 1);
Çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü. Ben de trim etmeye çalışıyordum baştakini ancak trim buna yaramıyordu, bende nasıl silebilirim diye ltrim fonksiyonunu deniyordum. Çok teşekkürler tekrardan.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
PhpMyAdmin'den mi değişkeni sıfırlayayım, rowu mu sileyim?[DOUBLEPOST=1420447304,1420447180][/DOUBLEPOST]
Çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü. Ben de trim etmeye çalışıyordum baştakini ancak trim buna yaramıyordu, bende nasıl silebilirim diye ltrim fonksiyonunu deniyordum. Çok teşekkürler tekrardan.
Rica ederim. Ne zaman yardım gerekirse söyleyin...

BestCoderTurkey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer bu tür ufak tefek eklentilere ihtiyacınız varsa, cidden söyleyin ben hazırlarım sizin için. Hatta, isteyen olursa plugini TS3'te birlikte anlatarak yazarız, siz de öğrenmiş olursunuz.
bana bi plugin lazım

şunu yapabilirmisin:

/schest yazıldığında AlphaChest gibi sanal bir chest açılacak ve adam oraya item koyduğunda mysql veritabanına kaydedilecek?