Skriptin Babası Olan İçeri Lütfen (Profösyönel)

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Yeni Server Açmayı Planlıyorum Bir Skript Hazırladım Fakat 2 Yıl Ara Vermiştim Hatasız Yazdım Ama Ne Olur Ne Olmaz Rezil Olmak İstemiyorum Bilen Bi Arkadaş Varsa Özelden Kodun Linkini Atiyim Bi İncelesin Gereksiz Yer Varmı Veya Yanlış bir şey Varmı ??

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
skript içeriğini konu başlığında yahut içerisinde belirtirsen daha iyi bir şekilde bilgili kişilere hitap edebilirsin

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ufak bir skript arkadaşlar korkmayın sadece göz ucuyla kontrol etseniz yeter (profösyönellik bir iş yok ama şimdi acemi biri bakıpta tamam olmuş derse içim rahat etmez ondan dolayı...)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Kendi hazırladığın skripti kimseye paylaşmak istemezsin. Hatasız bir skript yazdıysan, yanlışları düzeltebilmelisin zaten.

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi hazırladığın skripti kimseye paylaşmak istemezsin. Hatasız bir skript yazdıysan, yanlışları düzeltebilmelisin zaten.
ya fazla önemli bir şey değil aslında baya basit bi skript ama rezil olmak istemiyorum vip etkinliği yapıcam onun için hazırladım anlıyorsanız bi bakabilirmisiniz biri baksın lütfen içim rahat etmez

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oSoloTurk#1692 yolla içini rahatlatalım bro en azından :D

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Hastebine at gönder o zaman bakalım, kimseyle özelden iletişime geçmene gerek yok.

Craxw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
skripte bir şeyler var :/ bana göre virüs fln vardir dosyada :( keylogger'de olabilir :D

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
skripte bir şeyler var :/ bana göre virüs fln vardir dosyada :( keylogger'de olabilir :D
Derken? Skript'te bir virüs yoktur.Çoğu üye dosya olarak değil kod olarak gönderir.Koduda sk dosyasına yazıp tararsan bir sıkıntı çıkmayacağını görürsün.İçin rahat olsun

Craxw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Derken? Skript'te bir virüs yoktur.Çoğu üye dosya olarak değil kod olarak gönderir.Koduda sk dosyasına yazıp tararsan bir sıkıntı çıkmayacağını görürsün.İçin rahat olsun
Özelden bir başka siteden indirme link olarak gönderirse o dosyayi indirip açtığı zaman keylogger pcne bulaşmış oluyor bu bulaştığı zaman bunu yapan kişiye eposta yollu ile her yaptığın giriş çıkışlar posta olarak gidiyor :D

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Özelden bir başka siteden indirme link olarak gönderirse o dosyayi indirip açtığı zaman keylogger pcne bulaşmış oluyor bu bulaştığı zaman bunu yapan kişiye eposta yollu ile her yaptığın giriş çıkışlar posta olarak gidiyor :D
Dostum dosyayı indirip açmak yerine tarayabilirsin o kadar şüphe duyuyorsan. virustotal.com buyur