Skriptler Bir Arada! Forumdaki Bazı Skriptler! V0.1 Versiyon!

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar ben önceden forumdaki bütün skriptleri bir araya getirip sunacağım demişdim ve sözümde durarak Bütün Skiptleri sunuyorum Buyrun.
Buarada Bunu 17 Bölüm Olarak Yapmak İstiyorum 1 konuda hepsini yapmak tadını kaçırır dedim. :)

Mute Skripti | Banlatan,Banlanan,Süre,Sebep Gostermeli Yapan: Enesaknccc
Saat başı para verme skripti Yapan: MhaWTHor
Reklam Skripti [Oyuncular İçin] Yapan: Donov4n
Basit Spawn Skripti Yapan: Donov4n
GUI Destekli VipDig Skripti! Yapan: SerkutSns
Yetkili Menü Skripti (V1) Yapan: AliKAynakk
Basit Kafa Alma Skripti Yapan: Donov4n
Yetkililer Skripti | Yetkilileri Menüde Gösterme Yapan: LifeMCServer
Basit Chat Silme Skripti Yapan: Donov4n
bSK | Arkadaşlık Sistemi - Skript Beta Sürümünden Çıktı! - v1.2.1 - +2K Görüntülenme! Yapan: Breakthrough
[SK] ItemSpawner: Cikinda Deaktif,Ozel Zaman Ayarlama,Liste,Istedigin Oyuncuya Vermek Yapan: bioflugel
[SK] Etiket Sistemi | Sesli Bildirim Mesajı! Yapan: LifeMCServer
Şifremi Unuttum Skripti! E-Mail ve Yedek Şifre ile Hesap Kurtarma! Yapan: LifeMCServer
Kelime Oyunu [Düzenlenen Versiyon] Yapan: LifeMCServer
[CRankSK] Gelişmiş Rütbe Skripti [CRanks Skript Version] [Config Sistemi] Yapan: MhaWTHor
Skyblock sunucular için ParaKas Skripti Yapan: MhaWTHor
Minecraft Para Çeki Skripti. Yapan: MertPvoYT61
Otomatik Event Sistemi [Türkçe] [TitleManager Destekli] [Maden ve Rain Eventi] Yapan: FatalCoder
PvP Skripti Yapan: AslTrk
Basit Online Admin skriptidir eskidir ama Hoş bir skript Yapan: Afrodit11
KomutEngelle V3.1.1 - Yeni Bir Ceza Skripti! Artık Komut Yazamama Cezası Verebileceksiniz! Yapan: ToprakM
bSK | VIPTIMER - Süreli VIP | Yeniden Geliştirildi, Sorunsuz! | v1.2.1 Yapan: Breakthrough
Şuana Kadar Kullandığım Bütün Skriptler! Yapan: haglam123
Yetkili Sohbet V1.1 Yapan: ToprakM
Jail Skript V1.1 Yapan: ToprakM
Bağışçı Skripti Yapan: ColKaplani
TpaBan V1.2.1 Yapan: ToprakM
[SK] Essentials - Tanıtım Yapan: MeeRach
Kahveci Skript V.1 Yapan: DonsuzT
Zula Skript V.1 Yapan: DonsuzT

Konuyu Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkürler!...

maxresdefault.jpg

--------------------------------------------------------------------------TEŞEKKÜRLER-----------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------Konudan Yararlandıysanız Ne Mutlu Bana-----------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------Bir Beğeniyi Hor Görmeyin----------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İhtiyacı olanların işine yarar diğer bölümleride yakın zamanda paylaşmalısın bence.

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yine Zet Hızıyla Yetişdiniz :D
[automerge]1524558444[/automerge]
İhtiyacı olanların işine yarar diğer bölümleride yakın zamanda paylaşmalısın bence.
Boş Zamanımda Paylaşırım şu an bir skript üzerinde çalışıyorum onuda paylaşacağım :D

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Güzel bir liste olmuş, daha fazlasını isteyenler Skript bölümüne gidip Görüntülenme'ye göre sıralayı seçebilir, çok görüntülenen şeyler genelde iyi şeylerdir, tabii kötü olup başlıktan hit kasanlarda vardır :)