• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

Sky Factory 2.5 Dünyam'dan Görüntüler

LeaS

Kömür Madencisi

Eğer ilk defa Sky Factory lafını duyuyorsanız size şöyle açıklayayım: Sky Factory bir modlu Sky Block çeşididir. Bir mod paketidir.
Bildiğim kadarıyla FTB veya Curse Twitch launcher ile yükleyebilirsiniz.

Asla ATLauncher'den indirmeyin. Daha detaylı bilgi için tıklayın:
ATLauncher'dan Sky Factory 2 İndirmeyin!

Evet şimdi gelelim Dünyam'a::) (Spoyler'leri açın.)
Burası elma yetiştirdiğim ve araş gereçlerimi bulundurduğum alan.

Burası yaptığım mob trap. Yaratıkları öldürüp ganimet ve xp alıyorum. Ayrıca Tinkers' Construct modundan yaptığım kılıcımı geliştiriyorum yaratık öldürdükçe. :D

Burayı yeni yaptım. Klasik cobblestone generator. :)

El sallayarak bir fotoğraf çekmek istedim. Arkadaki elma yetiştirme alanı bayağı verimli. Aç kalmıyorum. :)

Yaprağı otomatik toprağa dönüştüren sistemim... (biraz yavaş ama otomatik.)

Büyülü ineklerim... :D Süt yerine maden veya değişik sıvılardan sağıyorum. :)

Tinkers' Construct'un Smeltery'sini yaptım. Cevherleri, eşyaları falan eritip madene çeviriyorum.

Cobblestone generator'ü otomatik yaptım. :) Deli gibi taş birikiyor.

Üst kat inşa ettim. Elevator (asansör) bloğuyla hiç merdiven yapmaya gerek kalmadan kolayca aşağı yukarı çıkabiliyorum.

Alt kattaki elevator (asansör) bloğu...

Mob trap...

Bu fotoğrafı 10-15 dakika önce çekmiştim. Şimdiki hali full otomatik.

Mob trapa eşyaları filtreleyen sistem ekledim.

Sistemin arkası... (Ender IO modundaki Item Conduit'lerden kullandım.)

Eski mob trapta yaratıklar kendi kendine suya düşüyordu. Ben de OpenBlocks modundaki fanlardan kullanarak daha hızlı ve otomatik düşmelerini sağladım. Daha çok ganimet geliyor. :D

Yeni inekler spawnlandı!!! :):):)

Oynamayı bırakıp yeni bir dünyaya daha sonra başlamayı düşünüyordum ki şu anki dünyama bir göz atayım diye girdim ve dünya çöktü. :S
Yeni mod paketlerine başlayınca fotoğraf atabilirim. Üzgünüm bu dünyayı bıraktım. Eklediğim bir mod yüzünden tadı kaçtı. :(

Son düzenleme:

LeaS

Kömür Madencisi
Konuyu sabah 5:00 gibi güncellemiştim. Sanırım kimse görmemiş. :(
Bu saatlerde daha çok aktif oluyor forum. Özür dileyerek tekrar güncelliyorum. :(

LeaS

Kömür Madencisi
4. gün fotoğrafları maalesef gelemedi. 5. gün ile birleştirip atacağım. Çünkü 4. gün biraz boş geçti. Eğer konuyu takip edenler varsa, kendilerini belirtirlerse sevinirim. :)

LeaS

Kömür Madencisi
Maalesef atamayacağım. :(
Bayram bittikten sonra mutlaka atarım. Kusura bakmayın. Bayram nedeniyle... Fazla oynayamadım. Eğer dünyama katılmak isteyen varsa yazsın. Portlu sunucu açarım.

LeaS

Kömür Madencisi
Oynamayı bırakıp yeni bir dünyaya daha sonra başlamayı düşünüyordum ki bir göz atayım diye girdim ve dünya çöktü. :S
Yeni mod paketlerine başlayınca fotoğraf atabilirim. Üzgünüm bu dünyayı bıraktım. :(