İstek Skyblock sunucum için pl paketi lazım (1.8)

AsilTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, değerli forum üyeleri ben bir sunucu açtım survival olarak ve tutmadı aynı anda 3 online bile çekmiyordu çünki survival sunucular sıkıcı ben öyle düşünüyorum ve bu yüzden survival sunucumdaki her şeyi sildim yerine sky block açmak istedim ama beceremedim bunun yerine bir paket bulup editlemek istedim forumlarda aradım ama istediğim kriterler'de paket bulamadım, sizden ricam varsa elinizde güzel bir plugin paketi veya paketleri buraya yanıt olarak eklerseniz çok mutlu olurum
İstediğim kriterler:
Spawner plugini veya scripti olucak.
/adakit olucak
/kit menüsünde kendi sunucunuzun kiti yani mesela xxxvip kiti olmasa güzel olur
Para biraz kolay kazanılsın.
/kit menüsün'de yetkililerin kitleri olucak mesela rehber kiti, admin kiti gibi
Ve bir de mapler hazır olursa sevinirim çünki map ayarlamak gerçekten zor mesela shop keepers felan ayarlamak biraz karmaşık geliyor o yüzden.

Not: sunucu rami 12 gb ama yakında 15 e çıkarılıcak yani buna uygun bir paket lazım

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsteğiniz üzerine ücretli bir şekilde yapabilirim discord adresim MrAnilcaan_K#5521

JaredNetworkTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer Ücretli Bir Paket Satın Almak, Detaylı Bilgi Almak İstiyorsan Ekliyebilirsin Dostum. Discord: SergenTR#0001

AlestaNWResmi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, değerli forum üyeleri ben bir sunucu açtım survival olarak ve tutmadı aynı anda 3 online bile çekmiyordu çünki survival sunucular sıkıcı ben öyle düşünüyorum ve bu yüzden survival sunucumdaki her şeyi sildim yerine sky block açmak istedim ama beceremedim bunun yerine bir paket bulup editlemek istedim forumlarda aradım ama istediğim kriterler'de paket bulamadım, sizden ricam varsa elinizde güzel bir plugin paketi veya paketleri buraya yanıt olarak eklerseniz çok mutlu olurum
İstediğim kriterler:
Spawner plugini veya scripti olucak.
/adakit olucak
/kit menüsünde kendi sunucunuzun kiti yani mesela xxxvip kiti olmasa güzel olur
Para biraz kolay kazanılsın.
/kit menüsün'de yetkililerin kitleri olucak mesela rehber kiti, admin kiti gibi
Ve bir de mapler hazır olursa sevinirim çünki map ayarlamak gerçekten zor mesela shop keepers felan ayarlamak biraz karmaşık geliyor o yüzden.

Not: sunucu rami 12 gb ama yakında 15 e çıkarılıcak yani buna uygun bir paket lazım
Türkiyede sadece 5 swde olan bi pl paketi var istersen satabilirim. Discord:EmirhanÖzsu