Şöyle Bir Server Açsam Gelirmisiniz ?

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler server açmayı düşünüyorum fakat oyuncu kitlemin nasıl olacağını merak ettigimden sizlere serverimi bir yazayım dedim ...
Oncelikle ;
-Lapissiz
-Kolayca enchli elma , set , p4 Fln kasabileceginiz bir server olmayacak.
-Anti X-Ray'lı
-Kendi geliştirdiğim hile engeli ile korunan
-Hack'leri banlamak için /v'ile gezinen gardiyanların olduğu
Hardcore U.Hardcore Bir Facttion sunucusu aaçmayı düşünüyorum şimdi geleyim ara ozelliklere
-Claim zor atılacak
-Hammade'siz Warp'sız
-Viplerde /rep all - /kit - /fly gibi ozellikler olmuyacak fakat 1 saatte bir /rep , Vipi alınca verilen Vip Kiti , Ozel sethome hakları , Claim Blogu fln olabilir.
-Kufur engelli olacak sırf bunun için 1 gun boyunca kufr engel pluginine aklıma gelen her kufuru yazdm :D:SA
-Ws 'de savaştan kaçmak için kullanılan Auto Dissc kullanıldımı oto kill atılacak
-Ws'den kaçmak imkansızdır !
-Chest olacak
-YANİ KISACA ULTRA HARDCORE OLACAK YOGUNLUKLU SURVİVAL OLACAK AMA FACTİON'UDA İHMAL ETMİCEZ
Ne dersiniz-böyle bir server açsam gelirmisnz-önrileriniz gibi herşeyi yorumlara up
Bu arada server guzel olurmu diye soracagım değerli birisi var o olmasa yazın sıkıcı bir mc hayatım olacaktı new sv sagolsn :D :::: @AhmtGuny :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
insan alışkanlıklarını bozamazsın. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tutmuyor. Çünkü insanlar lapisli warplı filan alışmış. şahsen ben gelirim tabi öyle bi server arıyordum bende. eğer tanıtımımı okuduysan survival oynamanın benim için bir hobi olduğunu anlarsın zaten :D

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş tutması için lapissiz ,hardcore vs gibi şeyler yapmana gerek yok . onlar sadece başkasının bir fikri factionda onu herkes kullanıyor, sen sunucuna ap ayrı fikirlerle yeni yorumlar katman lazım kendi fikirlerin olduğu sürece her zaman sunucu tutar .bide not ekliyim hiçbir zaman kendi koyduğun kuralları çiğnettirme bide sunucuda yetkililerle oyuncular arasında ince bi çizgi koy yoksa önünü alamazsın .

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Ben de silahlı hungergames kurmak istemiştim. Ama tutulmuyor pek.