| SonSurvival | Rütbe/KöylüTakas/Görevler/SanalMarket | Muhteşem Survival Sunucu !

Atakan23443

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Balon saldırısı yaptıklarından sonra eklendi !! Yeter artık 1 kez yapın yorumunuzu yapıyorsanız Burda gelip bana topluca sunucumu kötüleyemezsiniz az sonra şikayet dilekcesinide skypeden atarım mail geldi . Gidin başımdan artık . Derdiniz ne işiniz gücünüz yokmu kardeşim ?

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Balon saldırısı yaptıklarından sonra eklendi !! Yeter artık 1 kez yapın yorumunuzu yapıyorsanız Burda gelip bana topluca sunucumu kötüleyemezsiniz az sonra şikayet dilekcesinide skypeden atarım mail geldi . Gidin başımdan artık . Derdiniz ne işiniz gücünüz yokmu kardeşim ?
İstediginiz Gibi Skiayet Edebilirsiniz Siz Sunucumda Reklam Vermeseydiniz Bunlar Olmazdi İnsallah Akillanmissinizdir.

Atakan23443

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özürü diledim , umrumda değil bu saatden sonra neyine akıllanıyım sunucunuz çöktü ya hani o açıldığı an birdaha çökecektir bunu size bi duyurayım .

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özürü diledim , umrumda değil bu saatden sonra neyine akıllanıyım sunucunuz çöktü ya hani o açıldığı an birdaha çökecektir bunu size bi duyurayım .
Cokerten Ekib YurttaSulh Ekibi Fakat Korumalarimiz Vardi Aslinda DigerKurucumuz Yanlislikla Korumayi Silmis Suncuya OYuzden Saldiri Oldu Bu Arada Sunucuma Seni Rakip Bile Gormuyorum Bunu Bil Bu Arada İnsallah Coker Sunucu Ama Cokmucektir İyi Gunler !
HerZaman Beklerim Dene Bu Arada KitPvP Ekliyorum Ve Lobi vb Yaptik Ayrica Korumamizi Aldik .