Crash Sorunum Düzeldi. Ekran Kartı Driverimi Güncelledim...

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
ekran kartı driverinizi güncelleyin.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1- Minecraft 1.8 yerine Minecraft 1.8.9 kullanın

2- Windows 7 kullandığınız için format attığınızda Windows 7 zamanında çıkan eski driverları kuruyor, donanımınız iyi ise Windows 10 öneririm, şimdilik Driver Booster tarzı bir program ile veya ekran kartı modelinizi aratıp kendi sitesinden güncelleyebilirsiniz, ben kendi sitesinden indirip güncellemenizi tavsiye ederim fakat yapamazsanız Driver Booster tarzı programlar her ne kadar adware/bloatware olarak geçse de işinize yarayacaktır.

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1- Minecraft 1.8 yerine Minecraft 1.8.9 kullanın

2- Windows 7 kullandığınız için format attığınızda Windows 7 zamanında çıkan eski driverları kuruyor, donanımınız iyi ise Windows 10 öneririm, şimdilik Driver Booster tarzı bir program ile veya ekran kartı modelinizi aratıp kendi sitesinden güncelleyebilirsiniz, ben kendi sitesinden indirip güncellemenizi tavsiye ederim fakat yapamazsanız Driver Booster tarzı programlar her ne kadar adware/bloatware olarak geçse de işinize yarayacaktır.
malesef donanımım kötü, win 10 yapamam ama gezginler.com sitesinden driver boost indirdim ama görüntü bağdaştırıcılarında bir sıkıntı yok dedi, Sistem Aygıtları Ağ Bağdaştırıcıları ve ses video ve oyun denetleyici çıktı ve şu anda güncelledim Radeonun Sitesine Girdiğimde ise Radeon x300 x550 x1050 Series Driver Bulamadım. Ben minecraft oynayamıyacakmıyım :( :üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
malesef donanımım kötü, win 10 yapamam ama gezginler.com sitesinden driver boost indirdim ama görüntü bağdaştırıcılarında bir sıkıntı yok dedi, Sistem Aygıtları Ağ Bağdaştırıcıları ve ses video ve oyun denetleyici çıktı ve şu anda güncelledim Radeonun Sitesine Girdiğimde ise Radeon x300 x550 x1050 Series Driver Bulamadım. Ben minecraft oynayamıyacakmıyım :(:üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün::üzgün:

Ekran kartınızın tam modelini ve windows 7 işletim sisteminizin 32 bit mi 64 bit mi olduğunu söyler iseniz sizin için bulup atabilirim güncel driverı. Başka bir konuda bir arkadaş farklı / orijinal launcher ile girdiğinde çalıştığını söylemişti, onu da deneyebilirsiniz.

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartınızın tam modelini ve windows 7 işletim sisteminizin 32 bit mi 64 bit mi olduğunu söyler iseniz sizin için bulup atabilirim güncel driverı. Başka bir konuda bir arkadaş farklı / orijinal launcher ile girdiğinde çalıştığını söylemişti, onu da deneyebilirsiniz.

Ram: 2 GB

32 BİT ayrıca iletim sistemi ve Windows 7 ULTİMATE

İşlemcim : Intel Core 2 Do CPU E7300 @ 2.66GHz 2.67 GHz

Ayrıca Son Dediğiniz

Başka Bir Konuda bir arakdaş farklı / orjinal launcher ile girdiğinde çalıştığını söylemişti, onuda deneyebilirsiniz.

Son oyuncu launcher ile girdiğimde %100 olduktan sonra launcher kapanıp hiçbirşey olmamıştı.
TeamExtreme Launcher ile girdiğimde sorunumu resimli olarak görmüştünüz. Java Edition ile girdiğimde ise çevrimdışı oyna yazıyordu. bir deniyim dedim ve OYUN ÇÖKTÜ hatası aldım. her türlü hatayı aldım.

java sürümüm ise Java 8 Update 221. Sanırım Güncel Sürüm Şimdi Cevap Yazmadan Önce 1.8.9 olarak girdim ve deniyorum... şu an launcher kapandı ve aynıı crash hatası aldım...

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ram: 2 GB

32 BİT ayrıca iletim sistemi ve Windows 7 ULTİMATE

İşlemcim : Intel Core 2 Do CPU E7300 @ 2.66GHz 2.67 GHz

Ayrıca Son Dediğiniz

Son oyuncu launcher ile girdiğimde %100 olduktan sonra launcher kapanıp hiçbirşey olmamıştı.
TeamExtreme Launcher ile girdiğimde sorunumu resimli olarak görmüştünüz. Java Edition ile girdiğimde ise çevrimdışı oyna yazıyordu. bir deniyim dedim ve OYUN ÇÖKTÜ hatası aldım. her türlü hatayı aldım.

java sürümüm ise Java 8 Update 221. Sanırım Güncel Sürüm Şimdi Cevap Yazmadan Önce 1.8.9 olarak girdim ve deniyorum... şu an launcher kapandı ve aynıı crash hatası aldım...

Java'nın 32 bit sürümünü kurduğunuza emin olun, RAM miktarınız biraz az gibi, onun dışında muhtemelen ekran kartı sürücünüz eski veya ekran kartınız oyunu kaldırmıyor. Ekran kartı modelinizi atabilirseniz güncel sürücüyü araştırıp size atabilirim.

Ekran kartı modeli öğrenmek için Denetim Masası / Kontrol Paneli -> Sistem ve Güvenlik -> Sistem -> Aygıt Yöneticisi tıkladıktan sonra çıkan pencereden "Görüntü bağdaştırıcıları" kısmının yanındaki > okuna tıklayın, ekran kartlarınızın listesi çıkacaktır.

Orada gördüğünüz modeli buraya atarsanız 32 bit Windows 7 sürücülerini internetten araştırabilirim. Sürücü güncelledikten sonra da olmuyor ise muhtemelen bilgisayarınız oyunu kaldırmıyordur.

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Java'nın 32 bit sürümünü kurduğunuza emin olun, RAM miktarınız biraz az gibi, onun dışında muhtemelen ekran kartı sürücünüz eski veya ekran kartınız oyunu kaldırmıyor. Ekran kartı modelinizi atabilirseniz güncel sürücüyü araştırıp size atabilirim.

Ekran kartı modeli öğrenmek için Denetim Masası / Kontrol Paneli -> Sistem ve Güvenlik -> Sistem -> Aygıt Yöneticisi tıkladıktan sonra çıkan pencereden "Görüntü bağdaştırıcıları" kısmının yanındaki > okuna tıklayın, ekran kartlarınızın listesi çıkacaktır.

Orada gördüğünüz modeli buraya atarsanız 32 bit Windows 7 sürücülerini internetten araştırabilirim. Sürücü güncelledikten sonra da olmuyor ise muhtemelen bilgisayarınız oyunu kaldırmıyordur.

Görüntü Bağdaştırıcıları kısmında yazan şey : Radeon X300/X550/X1050 Series (Microsoft Corporation WDDM)

Ekran kartımda bir sıknıtı olduğunu düşünmüyorum Çünkü Wolfteam ve Zula oynayabiliyorum. Format attırdıktan sorna kartlarda herhangi bir şey yapılmamıştır diye düşünüyorum. Eski formattada ( formattan önce ) oynaya biliyodum Her türlüsünü

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sizide Fazla Yordum Kusura Bakmayın Bayram Günü Hakkınızı Helal edin Olmuyorsa Boşverin :( :( Minecraft oynamasamda olur ama çok koyar bana :(

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sorunum Düzeldi. nasıl Düzelttiğimi Söyliyim : DriverMax Adlı Uygulamadan Driverlerimi Güncelledim. Bir Kere Denedim Ve minecraft Açıldı... Yardımlarınız İçin Teşekkürler @ErhanERT ve @LifeMCServer